فهرست مرحله ۷ تخصیص ارز کالاهای اساسی و نهاده های کشاورزی اعلام شد

هفتمین مرحله نظر دستگاه ارسالی وزارت جهادکشاورزی به بانک مرکزی برای تخصیص ارز به برخی کالاهای اساسی و نهاده‌های کشاورزی منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا «فود پرس»، و به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، میثم جاهدی مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در این خصوص گفت: مطابق با روال گذشته، در راستای شفاف‌سازی نظر وزارت جهاد کشاورزی در تخصیص ارز به کالاهای اساسی و نهاده‌ها که از سال جدید با سیاست‌های دفتر خدمات معاونت توسعه بازرگانی وزارتخانه انجام شده است، لیست هفتمین مرحله نظر دستگاه ارسالی وزارت جهاد کشاورزی به بانک مرکزی برای تخصیص سهمیه ارزی اعلام شد.

میثم جاهدی افزود: براساس میزان سهم ارزی اعلامی در این مرحله و با تصمیم معاونت توسعه بازرگانی مقرر شد برای برخی از کالاهای اساسی مشمول نظر دستگاه، در مراحل آتی اقدام به ارائه نظر دستگاه شود.

وی افزود: در این خصوص همکاری مناسب بانک مرکزی جهت ترمیم سهمیه ارزی متعلقه به وزارت جهاد کشاورزی و حل مسایلی از قبیل تعیین تکلیف کدهای کارگزاری جهت فیش‌گذاری شرکت‌ها در بانک‌های عامل و ... راهگشا خواهد بود.

مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: براساس گزارش‌گیری سامانه‌ای توسط دست‌اندرکاران مربوطه و براساس شاخص‌بندی و سهمیه‌بندی توسط معاونت توسعه بازرگانی، اقدام به ارسال نظر دستگاه برای بذر، آبزیان مولد، دامپزشکی (دارو و مواد اولیه دارو، مکمل و افزودنی‌های دارو)، دانه سویا، روغن پالم، شکر و برنج در این مرحله انجام شد.

برای مشاهده لیست و اعلام نظر دستگاه بر اساس شماره ثبت سفارش کلیک کنید

کد خبر 54220

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =