در حالی که واگذاری و انتقال شرکت بازرگانی دولتی به وزارت جهاد کشاورزی در دولت تصویب شده، مدیر عامل این شرکت گفت: ابلاغیه وزارت تجارت برای انتقال به وزارت جهاد کشاورزی هنوز به دست ما نرسیده و تا هفته آینده این شرکت واگذار می‌شود.

در حالی که در جلسه اخیر وزرای جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت، انتقال و واگذاری شرکت بازرگانی دولتی به وزارت جهاد کشاورزی به تصویب رسید، همچنان این شرکت تحت نظارت وزارت تجارت بوده و به وزارت جهاد کشاورزی منتقل نشده است.

علی قنبری، مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی در این باره گفت: انتقال شرکت بازرگانی دولتی در دولت به تصویب رسیده اما فرآیند انتقال تا هفته آینده ادامه دارد.

وی در پاسخ به این‌که آیا ابلاغیه انتقال و واگذاری این شرکت به وزارت جهاد کشاورزی از سوی وزارت تجارت رسیده است؟ اظهار کرد: هنوز ابلاغیه به دست ما نرسیده و تا هفته آینده این شرکت واگذار می‌شود.

پس از تصویب و ابلاغ قانون تمرکز وظایف بخش کشاورزی شرکت بازرگانی دولتی دومین شرکتی است که از وزارت تجارت منفک و به وزارت جهاد کشاورزی منتقل می‌شود چرا که به گفته‌ رجایی، رییس کمیسیون مجلس شورای اسلامی این شرکت و شرکت امور پشتیبانی امور دام دو بازوی اجرایی مهم در انجام وظایف بازرگانی بخش کشاورزی است که براساس قانون تمرکز وظایف بخش کشاورزی باید به وزارت جهاد کشاورزی واگذار می‌شد.

منبع:ایسنا
کد خبر 5db56b5c070b45b6ab17e20edeb58ac3

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =