صنایع غذایی> طی نشست مدیران عامل دو شرکت بیمه «ما» و گروه صنعتی زر ماکارون توافقاتی جهت همکاری های بیمه ای حاصل شد.


طی نشست مدیرعامل شرکت بیمه «ما» با مدیران گروه صنعتی زر ماکارون با تاسیس باجه بیمه ای شرکت سهامی بیمه «ما» در ساختمان دانشگاه زر ماکارون توافقاتی حاصل شد.
در این نشست «مجید صفدری»، مدیرعامل بیمه «ما» ضمن تقدیر از تلاش‌های گروه صنعتی زر ماکارون در راستای اعتلای اقتصاد کشور گفت: بیمه «ما» توانسته است جزو 6 شرکت برتر بیمه ای در بورس باشد و تا پایان سال 95 سرمایه خود را به 400 میلیارد تومان افزایش خواهد داد. همچنین پشتوانه این شرکت بانک بزرگ ملت است و با این توانمندی قصد داریم همکاری‌های بیمه ای خود را با کارخانجات تولیدی موفق گسترش دهیم.
وی در ادامه اضافه کرد: نقش بیمه در اقتصاد کشور و به خصوص شرکت‌های تولیدی بسیار مهم است. امروزه تمامی کارخانجات صنعتی و تولیدی به بیمه نامه‌هایی همچون آتش سوزی، مهندسی، مسئولیت و باربری نیاز مبرم دارند.
مدیر عامل بیمه «ما» همچنین گفت: بزرگ ترین حوادث در کوتاه ترین زمان ها اتفاق می افتد و بیمه باید بتواند در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی خواسته و نیاز بیمه گذاران به خصوص کارخانجات تولیدی باشد تا کوچک ترین خللی در فعالیت های اقتصادی کشور صورت نپذیرد.
صفدری با تاکید بر نقش نیروی انسانی در سازمان‌ها گفت: به بازار رقابتی و خدمات مناسب اعتقاد داریم لذا در ارائه خدمات مناسب بیمه‌ای به کارکنان زر ماکارون از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
مدیرعامل بیمه «ما» در پایان گفت: بیمه «ما» و گروه صنعتی زر ماکارون شریک تجاری یکدیگر هستند و نگاه ما در بازاریابی، نگرشی برد- برد است.
در پایان این نشست مقرر شد طی دیداری با کارکنان گروه صنعتی زر ماکارون، مشاوره هایی در خصوص بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه «ما» به عنوان محصول متمایز بیمه ای ارائه شود.
کد خبر 640cc2da8398406cbe8f47588317960a

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =