۰ نفر
۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲
یکی از برند‌های مشهور فست فود به تازگی همبرگر عجیبی در شعب خود عرضه کرده که طرفداران زیادی پیدا کرده و کاربران زیادی در صفحات مجازی تصاویر این همبرگر عجیب را دست به دست می‌کنند.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، یکی از اختراعات قرن اخیر به دنبال زندگی ماشینی، غذا‌های فست فود بوده که به دلیل طعم و شکل متفاوت در سراسر جهان محبوبیت زیادی پیداکرده و طرفداران دو آتیشه خاص خود را دارد.

فست فود‌ها یا «غذای حاضری» شامل انواع ساندویچ‌ها و برگر‌ها مثل همبرگر و چیزبرگر، ماهی، مرغ و میگو سوخاری، هات‌داگ، فیلهٔ استیک گوشت یا مرغ، سیب‌زمینی سرخ کرده، ناگت مرغ، تاکو (نوعی غذای مکزیکی)، انواع پیتزا و انواع سالاد در فهرست غذای رستوران‌های فست‌فودی به چشم می‌خورند.

امروزه هر کتاب آشپزی را که ورق بزنید بخشی را با عنوان فست فود‌ها مشاهده می‌کنید و بسیاری از سرآشپز‌ها و رستوران‌های زنجیره‌ای مدام در تکاپو و تلاش هستند تا پیتزا یا ساندویج جدید و حتی عجیبی را عرضه کنند تاهمیشه افراد تنوع طلب و طرفداران فست فود را به رستوران خود بکشند.

یکی از مشهورترین رستوران‌های زنجیره‌ای مک دونالد است که در بسیاری از کشور‌های دنیا شعبه دارد و در رستوران‌های این برند مشهور به منظور حفظ مشتری به طور مداوم نوع جدیدی از فست فود‌ها عرضه می‌شود.

به تازگی مک دونالد همبرگری را در شعب خود به فروش می‌رساند که مورد توجه برگر دوست‌ها شده و طرفداران فست فود عکس همبرگر جدید این برند را در صفحات مجازی دست به دست می‌کنند.


در این همبرگر عجیب، ساندویج بر روی درب نوشیدنی تعبیه شده و یک نی از وسط نان همبرگر بیرون زده و به نوعی خوردن این نوشیدنی و همبرگر بسیار عجیب و متفاوت با حالت عادی است و به همین دلیل طرفداران زیادی پیدا کرده است همچنین یکی از جذابیت‌های این همبرگر این است که نه همبرگر سرد و نه نوشیدنی زیر آن گرم می‌شود.

کد خبر 7b1c857bf1274622b672dd66fae68835

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =