اقتصاد غذا - انتصابات جدید وزیر صمت در حوزه بازرگانی، تجارت و صادرات، بارقه های امید برای تحرک فضای کسب و کار، رونق تجارت خارجی و شتاب بخشی در روند صادرات را به وجود آورد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری اقتصادغذا «فودپرس»، انتصاب مدیر عامل جدید صندوق ضمانت صادرات نیز در جهت تقویت و رونق صادرات و خلق فرصت‌های نوآورانه جدید مبتنی بر خلاقیت های علمی و اجرایی بوده است.
بنا بر این گزارش دکتر سیدعبدالله سجادی، مدیر عامل جدید صندوق ضمانت صادرات، دارای درجه دکترای مدیریت با سابقه ۱۵ ساله عضویت هیات علمی دانشگاه است که کارنامه موفق و درخشانی نیز در حوزه تجارت و فاینانس در مسوولیتهای مختلف، طی ده سال اخیر در بخشهای مالی و بازرگانی داشته است.
مدیرعامل جدید صندوق ضمانت صادرات، سابقه ۱۰ ساله فعالیت در حوزه خدمات بازرگانی، تجارت، فاینانس و تامین سرمایه داشته و سوابق و تجارب ارزشمندی در حوزه فعالیتهای اقتصادی، مالی و بانکی در سطوح مختلف مدیریتی اعم از رئیس و عضو هیات مدیره، قائم مقام و مدیر عامل لیزینگ بانک شهر، رییس هیات مدیره پتروشیمی ایلام، مشاور مدیر عامل  پتروشیمی امیرکبیر ، مشاور سرمایه گذاری آتیه اندیشان شرکت صنایع ملی مس ایران، مدیر عامل شرکت بازرگانی توان تامین شفق ، عضو هیات مدیره گروه صنعت و تجارت بنیاد تعاون ،معاونت صندوق بازنشستگی شرکت صنایع ملی مس ایران ،عضویت در هیات رییسه دانشگاه آزاد ، رییس کمیسیون تلفیق دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام و مدیر کل پژوهش دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام را در کارنامه کاری خود دارد.
این استاد دانشگاه،همچنین سابقه تدریس در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های مختلف مدیریت، مدیریت بازرگانی، بازاریابی و راهنمایی دهها رساله دکترا و پایان نامه کارشناسی ارشد و تالیف چندین جلد کتاب و مقالات علمی-پژوهشی و ISI را دارد.
کد خبر 90761be8dfa04564aa9543bb8eadcc70

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =