مواد غذایی> رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت:از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون حدود۳هزارتن انواع کالاهای اساسی به منظور تنظیم بازار در استان توزیع شده ضمن اینکه مردم مرغ و تخم‌مرغ را بدون نگرانی مصرف کنند.

سید محمد موسوی با اشاره به اینکه ۶۰ هزار تن برنج و ۳۰ هزار تن گوشت مرغ در استان تهران ذخیره سازی شده است، افزود: باتوجه به ذخایر مناسب کالاهای اساسی هیچ‌گونه محدودیتی برای تامین این کالاها وجود ندارد. ضمن اینکه تا کنون ۲۵۰ تن گوشت قرمز و گوشت مرغ، ۸۰۰ تن برنج و ۱۲۰۰ تن شکر به عاملان توزیع تحویل شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران افزود: شرایط تولید گوشت قرمز و گوشت مرغ در استان بسیار عالی است به طوری که دو روز گذشته ۷۳۰ تن و روز گذشته ۱۶۰۰ تن گوشت مرغ برای توزیع وارد میدان بهمن شده است.

موسوی گفت: کیفیت گوشت مرغ با نظارت دقیق سازمان دامپزشکی کشور مطلوب است و بازرسان این سازمان در تمام مراحل تولید، کشتارگاه‌ها و شبکه حمل نظارت مستمر دارند

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران  با بیان اینکه هم اکنون ۱.۵ برابر نیاز بازار استان گوشت مرغ تولید و وارد بازار می‌شود، گفت: با نظارت دقیق و حساسیت بسیار بالای سازمان دامپزشکی کشور، به شهروندان اطمینان می‌دهیم مرغ و تخم مرغ را بدون هیچ‌گونه دغدغه‌ای مصرف کنند.

منبع:مهر
کد خبر b83b505c60de49f7ad7ad7cfccaed313

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =