صنایع غذایی> اقتصاد غذا - در سومین سال برگزاری جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان، گروه صنایع غذایی شیرین عسل از سوی مصرف کنندگان در دو گروه  شکلات،  کیک  و کلوچه به عنوان برند محبوب معرفی گردید.  

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا «فودپرس»، یکبار دیگر گروه صنایع غذایی شیرین عسل در این جشنواره که در تاریخ 7 دی ماه سال جاری در مرکز بین المللی همایش های صدا و سیما برگزار شد، از سوی مصرف کنندگان به عنوان برند محبوب انتخاب گردید.

در اين همایش جمعي از  مسولان  مجلس شورای اسلامی، نهاد های دولتی و مديران شرکت هاي صاحب برند های شناخته شده ملی حضور داشتند، برترين برندهاي صنايع مختلف غذايي از جمله صنايع شيريني و شکلات معرفي شدند. بر اساس نظر سنجي گسترده صورت گرفته از مصرف کنندگان ایرانی، گروه صنايع غذايي شيرين عسل با بالاترین رای به عنوان برند برتر صنايع شکلات و کیک و کلوچه  انتخاب شد و دو تندیس زرین به رسم ياد بود از سوی رئیس فراکسیون حقوق مصرف کننده مجلس شورای اسلامی و مدیر کل مشارکت های مردمی سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان و ریاست انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان دریافت کرد. 

همایش برند محبوب همه ساله از سوی انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و با نظارت فراکسیون  حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود و هدف از برگزاری آن شناسایی و معرفی برند برتر محبوب ملی است که با آرای مستقیم  مصرف کنندگان محصولات ایرانی انتخاب می شوند.کد خبر fc637fb349e64abfa8fb26ee8c6fd2c8

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =