صنایع غذایی> عضو انجمن صنفی کارفرمایان و تولید کنندگان ماکارونی گفت: خط تولید یک کارخانه صنایع غذایی در پی شکایت به طور کامل متوقف شده و کارگران آن بلاتکلیف هستند و مواد اولیه آن نیز در حال فساد است.

 سید یاسر میراحمدی، عضو انجمن صنفی کارفرمایان و تولید کنندگان ماکارونی اظهار داشت: خط تولید یک کارخانه صنایع غذایی در صفا دشت در پی شکایت به طور کامل متوقف شد و ۴۰۰ نیروی انسانی آن معلق شدند.

وی افزود: ظرفیت تولید این کارخانه ماهانه ۱۲ هزار تن است و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم را تولید می‌کند اما اکنون با تعلیق، تولید مواد اولیه آن در حال فساد است. همچنین مراجع ذی ربط قبل از اینکه صحبت ها و مستندات این کارخانه را دریافت کنند اقدام به توقف تولید کردند این درحالی است که تمام واحد های تولیدی سنگ بنایی امنیت غذایی کشور هستند و نباید به راحتی تولید را متوقف کرد.

عضو انجمن صنفی کارفرمایان و تولید کنندگان ماکارونی ادامه داد: بداخلاقی با فعالان اقتصادی و سنگ‌اندازی پیش روی بنگاه‌های تولیدی در سالی که از سوی مقام معظم رهبری تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها نامگذاری شده، جای تعجب و سؤال دارد.

وی تصریح کرد: در شرایطی که بیگانه ها با ابزار تحریم قصد دارند، اقتصاد ایران را زمین‌گیر کند و فعالان اقتصادی با قبول همه سختی‌ها دل به دریای طوفانی تولید زده اند برخی مسؤلان بی‌اعتنا به عواقب تصمیمات خود، مشکلات تولید کننده را افزایش می‌دهند.

منبع:مهر
کد خبر 00506c07c6584eb5b8074a7bf7267209

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =