۰ نفر
۱۸ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۲

شنیده‌ها حاکی از آن است که مینو کیانی راد، معاون ارزی بانک مرکزی در پی چند روز حضور نیافتن در محل کار خود استعفا کرده و قرار بر این است که محمود بهمنی، شخصاً در غیاب وی مدیریت ارزی بانک مرکزی را به دست بگیرد.

به گزارش «تابناک»، شنیده‌ها حاکی از آن است که مینو کیانی راد، معاون ارزی بانک مرکزی، در پی بروز نوسانات شدیدی در بازار ارزی کشور طی روزهای اخیر استعفا کرده و چند روزی است در محل کار خود حاضر نشده است.

اطلاعات رسیده به تابناک، حاکی از آن است که قرار است محمود بهمنی، شخصاً مدیریت بازار ارز را به دست گرفته و فعلاً قرار نیست، شخص جانشین کیانی راد معرفی شود.
این در حالی است که چندی پیش، رئیس جمهور در کنفرانس خبری با اصحاب رسانه‌های داخلی و خارجی با اشاره به مینو کیانی راد که در آن کنفرانس خبری حضور داشت، اعلام کرد که وی بیش از حد توان خود زحمت کشیده و می‌کشد.

گفتنی است، هفته‌های اخیر وضعیت نوسانات بازار ارز افزایش یافته و بهای ارز در بازار آزاد به بالا‌ترین میزان خود رسیده است. امروز طرحی ارزی از سوی بانک مرکزی ارائه شده که بنا بر آن قرار است با شناسایی محتکران ارزی به تدریج خرید و فروش دلار ممنوع شود؛ طرحی که شاید بی‌ارتباط با استعفای کیانی راد نباشد!

کد خبر 22485

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =