۰ نفر
۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۶:۵۹

معمولا همه ماها وقتی اسم «برگر» می آید یاد خاطرات دوران کودکی مان می افتیم. یاد ساندویچ های خوشمزه ای که به آنها همبرگر می گفتیم و همراه پدر یا مادر سفارش می دادیم و ساندویچ مان را داخل نان های فانتزی گرد تحویل می گرفتیم و با یک کوکا کولای تگری می خوردیم. آن روزها اما کسی به ما نمی گفت که هر گردی گردو نیست و هر ساندویچی که گوشت آن گرد باشد را همبرگر نمی گویند. الان هم تقریبا همین است و خیلی از ماها شاید متوجه این تفاوت نشویم. اما این دغدغه به ظاهر ساده باعث شده  در نقطه ای از تهران که جایی شیک اما صمیمی است، شما به یک مهمانی خاص دعوت شوید و در آن می توانید از خوردن برگرهای خوشمزه و متنوعی لذت ببرید که اتفاقا یکی اش همان همبرگر معروف است.

نیت و هدف اصلی این پاتوق دوستانه هم یک نوع فرهنگ سازی است که همه ما با «برگر» های متنوعی که اتفاقا غذایی محبوب و خوشمزه در دنیاست آشنا شویم به همین دلیل اسم این پاتوق صمیمی شده است:« Burger Time»
 تجربه خوبی است. اینکه توی یک جای شیک، با رنگ های شاد و دکوراسیون مدرن بنشینی و سفارش غذایی را بدهی که تا آن لحظه طعم و مزه اش را نچشیده ای. برگر تایم به شما این امکان را می دهد که لااقل سطح سلیقه برگر خوریتان را بالا ببرید. برگر اوریجینال برای ذائقه عمومی مردم، امریکن برگر برای آن ذائقه هایی که مزه شیرین برایشان لذت بخش است، هالاپینو برگر برای ذائقه غذاهای تند پسند، مرغ برگر برای ذائقه ای که گوشت را دوست ندارد، فیش برگر  برای ذائقه های خاص و هاوائی برگر هم برای مهمانانی در نظر گرفته شده است که مزه های عجیب را دوست دارند. بنابراین می توانید مطمئن باشید تمام برگرهایی که می خورید هر کدام طعم و مزه خاصی را از برگرتایم در ذائقه شما به جا می گذارند.


در برگر تایم فقط برگر می خوریم
کانسپت برگر تایم صرفا دایر کردن یک  burger placeواقعی است. اما خب شما اگر به عنون مشتری ثابت بخواهید مدام آنجا سر بزنید تا کی می توانید فقط برگر بخورید؟ طبیعتا بعد از مدتی خودتان از مدیریت رستوران می خواهید تجربه یک غذای لذیذ دیگر را با شما به اشتراک بگذارد. اتفاقی که الان افتاده است و شما در برگرتایم می توانید غذاهای دیگر به غیر از برگر را هم سفارش بدهید. غذاهایی که شامل انواع پاستاها، پیتزاها و ساندویچ هاست و  نمی توانید جای دیگری مزه و طعم آنها را تجربه کنید. مثلا پیتزاهای برگرتایم حد وسط پیتزای ایتالیایی و آمریکایی است و می تواند جزو گزینه های کسانی باشد که ذائقه شان نه خمیر کلفت پیتزای آمریکایی را می پسندد و نه با نازکی و شلی خمیر پیتزا ایتالیایی کنار می آید. پس به نظر هیجان انگیز می آید که گاهی شما و مهمانانتان یک تجربه دیگر در برگرتایم داشته باشید و غذاهای دیگر را هم بخورید.  موافقید؟

تلفن: ٨٨٨٨٢٩٧٣ - ٨٨٨٨٢٩٧٤
آدرس: گاندى، مركز خريد گاندى، پ ١٦منبع: فیدیلیو

کد خبر 27146

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =