رییس اتحادیه گوشت گوساله با بیان اینکه قیمت گوشت گوساله افزایش نیافته است، گفت: مردم برای تهیه گوشت ارزان ‌قیمت برای ادای نذری می‌توانند به فروشگاه‌های سپه و اتکا مراجعه کنند.


علی‌خندان رو رییس اتحادیه گوشت گوساله گفت: قیمت هر کیلو گرم گوشت گوساله گرم مخلوط برای عرضه به مشتری 30 هزار تومان است.

وی افزود: قیمت گوشت قرمز مدتی است که هیچ‌گونه افزایشی نداشته است و برای ادای نذری در روز 28 صفر به اندازه کافی دام سبک و سنگین موجود است و قیمت‌ها افزایش نخواهد یافت.

رییس اتحادیه گوشت گوساله تصریح کرد: قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفندی به صورت لاشه 27 هزار و 500 تومان است.

خندان‌رو بیان داشت: 20 واحد صنفی در تهران برای عرضه گوشت منجمد در نظر گرفته شده است و مردم برای تهیه گوشت ارزان قیمت برای نذری در 28 صفر می‌توانند به فروشگاه‌های اتکا و سپه مراجعه کنند.

وی افزود: قیمت هر کیلوگرم گوشت منجمد کارتنی داخلی 16 هزار و 500 تومان است و هیچ گونه مدرکی برای خریداری گوشت از فروشگاه‌های یاد شده، لازم نیست.

به گزارش فارس در برخی کشورهای اسلامی در آستانه ماه مبارک رمضان، فروشندگان مواد غذایی با شعار رمضان الکریم، اقدام به ارزان کردن داوطلبانه قیمت کالای اساسی مردم و حتی زیادتر ارائه کردن کالا به مشتری می‌کنند، مثلا اگر مشتری بگوید یک کیلوگرم گوشت یا عدس می‌خواهم، مغازه دار داوطلبانه بیش از یک کیلوگرم تحویل می‌دهد و مقداری هم در قیمت تخفیف می‌دهد، تا در ثواب افطاری شریک شود.

حال چه بهتر است، ماهم در این کار خیر شرکت کنیم و مردم نگران گرانی یا کمبود گوشت و برنج یا قند و روغن در آستانه ایام عزای آخر صفر نباشند. این هم نوعی لبیک به ندای امام حسین (ع) است که برای پیروان امام تخفیف قائل شوند تا خدا هم به مال و درامد فروشنده برکت عطا کند.

منبع:فارس
کد خبر 2a59f6aed58a4ad7afcf61dc5d13b8ca

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =