مواد غذایی> تفاهم نامه همکاری مشترک شرکت جهان صادرات سینا با شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه با هدف استفاده از ظرفیت‌های بالقوه هر دو شرکت، جهت اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ریاست جمهور در راستای تنظیم بازار محصولات کشاورزی منعقد شد.

به گزارش ایانا و به نقل از جهاد استقلال، انعقاد این تفاهم نامه روز شنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ در سالن اجتماعات شرکت فروشگاه های رفاه با حضور د‌کتر غیرتی رئیس هیاُت مدیره و مدیر عامل جهاد استقلال،  دکتر محمدی مدیر عامل شرکت فروشگاه زنجیره ای رفاه،  دکتر نمازی مدیرعامل و  مهندس فتحی عضو هیاُت مدیره جهان صادرات سینا برگزار شد.

علی اکبر غیرتی رئیس هیاُت مدیره و مدیر عامل موسسه جهاد استقلال  در خصوص تفاهم نامه امروز شرکت جهان صادرات سینا و فروشگاه زنجیره ای رفاه بیان کرد: طرحی که امروز با همکاری هر دو شرکت آغاز می‌شود افزایش درآمد کشاورزان و خدمات ارزنده برای مردم به همراه خواهد داشت.

رئیس هیاُت مدیره و مدیر عامل جهاد استقلال در این مراسم با اشاره به انعقاد این تفاهم نامه ابراز کرد: پس از این که مقام معظم رهبری و ریاست جمهور در پانزدهم اسفند ماه (روز درختکاری) اشاره و تاکید بر تنظیم و کنترل بازار شب عید داشتند؛ موسسه جهاد استقلال و شرکت های وابسته با دستور مقام عالی وزارت بر خود لازم دانستند با تمام توان و با همه ظرفیت هایی که در اختیار دارند به میدان بیایند تا با توکل به خداوند متعال و همکاری فروشگاه زنجیره ای رفاه، شاهد عرضه کالای ارزنده و تنظیم بازار همراه با کنترل آن باشیم همچنین رویکرد و سیاست گذاری وزارت جهاد کشاورزی و موسسه جهاد استقلال از این نوع تفاهم نامه ها  افزایش تولید، اشتغال پایدار و تامین امنیت غذایی در سطح شهرها، روستاها و مناطق محروم کشور است.

غیرتی ضمن تشکر از همکاری شرکت فروشگاه زنجیره ای رفاه نقش آفرینی و گستردگی این شرکت را در سطح کشور در حوزه تامین امنیت غذایی مهم و قابل تقدیر دانست.

در ادامه این مراسم، محمدی مدیر عامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه در آغاز جلسه با اشاره به روز های آخر سال و نزدیکی به آغاز سال جدید  راز موفقیت کنترل و تنظیم بازار را همراهی وهم دلی همه نهادها دانست و از موسسه جهاد استقلال و دکتر غیرتی مدیر عامل این موسسه جهت عرضه کالای بهتر با قیمت و کیفت مناسب تر مخصوصا برای قشر آسیب پذیر تشکر و قدردانی کرد.

وی  ابراز امیدواری کرد: امسال با همکاری موسسه جهاد استقلال بتوانند تا اندازه ای از التهاب بازار شب عید بکاهند و این حرکت را سرآغاز یک همکاری گسترده با موسسه جهاد استقلال دانست.

در پایان این جلسه تفاهم نامه همکاری بین جهان صادرات سینا با شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه امضاء شد.
کد خبر 43df2ed3f24e4436a7cfb310592fc88b

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =