صنایع غذایی> اقتصاد غذا- مجتبی توانگر عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در بازدید از مجموعه کارخانجات گروه صنعتی و پژوهشی زر از نزدیک با ظرفیت های دانش بنیان این گروه آشنا شد. 

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا«فودپرس»، مجتبی توانگر با قدردانی از تلاشهای مجموعه  زر در زمینه اشتغال و تولید افزود: استان البرز قطب تولید کشور است و همه وظیفه داریم که از سرمایه گذاران تلاشگر و قانومند کشور حمایت کنیم و در این راستا برای رفع موانع سد راه تولید تلاش خواهیم کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به فعالیت های دانش بنیان این شرکت، ادامه داد: ظرفیت تولیدات گروه صنعتی و پژوهشی زر بر پایه دانش علمی استوار است و باید گره خوردن یک مجتمع صنعتی را با علم و دانش یک ارزش دانست. 

وی افزود: در شرایط کنونی با تمامی مشکلات و موانعی که وجود دارد  گروه زر متعصبانه به تولید و اشتغال مشغول هستند .

مهدی امینی عضو هیات مدیره هلدینگ زر، بهره جستن از دانش فنی روز دنیا و قرار گرفتن در مسیر صنعت دانش بنیان در کنار اتکا و اعتماد به نیروی متخصص داخلی، افزایش ایجاد اشتغال و توسعه پایدار و تامین امنیت غذایی  را از جمله ویژگی های بارز گروه زر خواند.

دکتر توانگر با بیان اینکه پتانسیل ها و ظرفیت های خوبی در استان وجود دارد افزود: با تمام قوا از  صنایع استان حمایت می کنیم.
کد خبر 463b62dd004249209f04c2753ef26be1

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =