فود پرس - ارسال کد کاربری و گذر واژه جهت ورود به سایت جانمائی و اعلام برنامه زمانبندی آغاز جانمائی نمایشگاه ایران آگروفود 2015 بر اساس گروه کالائی به متقاضیان آغاز شد.

به گزارش فود پرس متن کامل اطلایه شماره 4 نمایشگاه ایران اگروفود 2015 به شرح زیر است:

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم مشارکت در بخش داخلی نمایشگاه ایران آگروفود 2015  می رساند، کد کاربری و گذر واژه ورود به سایت نمایشگاه به انضمام برنامه زمانبندی آغاز فعال شدن سایت جانمائی بر اساس تفکیک گروه کالائی به شرکتهائی که نسبت به ارسال نامه درخواست – با اعلام آدرس پست الکترونیک - خود اقدام  و مدارک خود را جهت بررسی ارزی-ریالی به ستاد برگزاری ارسال نموده بودند و مجاز به رزرو غرفه در بخش داخلی نمایشگاه تشخیص داده شده اند، ارسال گردیده است.

عدم دریافت احتمالی ایمیل اعلام کد کاربری و گذر واژه می تواند به یکی از دلائل زیر باشد:

    عدم ارائه مدارک لازم جهت بررسی ارزی-ریالی
    عدم مجاز بودن به رزرو غرفه در بخش داخلی نمایشگاه
    عدم ارائه یا عدم صحت آدرس ایمیل ارائه شده  

لطفا" در صورت عدم دریافت ایمیل یاد شده شامل اطلاعات کاربری و برنامه زمان بندی آغاز جانمائی، قبل از هرگونه اقدامی جهت اطمینان قطعی از عدم دریافت،  در صفحه اصلی وب سایت از طریق لینک "بازیابی کلمه عبور؟"  آدرس ایمیلی را که قبلا" به ستاد برگزاری ارائه نموده اید، وارد نموده و مجددا" Inbox خود را کنترل فرمائید.

لازم به تاکید مجدد است :

چنانچه قبلا" نیز در بخش راهنمای مشارکت کنندگان به اطلاع رسیده است،    با توجه به اینکه برای دیدن نقشه نمایشگاه به روز رسانی نرم افزار Microsoft SilverLight5 رایانه شما ضروری است. درصورتی تا کنون نسبت به این کار اقدام ننموده اید در اسرع وقت نسبت به نصب نرم افزار فوق از طریق مراجعه به بخش راهنمای مشارکت کنندگان، در صفحه اصلی وب سایت، حتما" پیش از آغاز جانمائی اینترنتی اقدام نمائید.
    همچنین اکیدا" توصیه می شود تا اطلاعات کامل شرکت را که مربوط به «فرم ثبت نام(اینترنتی)» غرفه است،  قبل از شروع جانمائی اینترنتی  با مراجعه به صفحه ویرایش اطلاعات در کنترل پانل با دقت و بطور صحیح تکمیل و ذخیره نمائید تا در زمان جانمائی از اتلاف وقت خودداری شود.

"از آنجا که اطلاعات این فرم در بانک اطلاعاتی شرکت کنندگان نمایشگاه (جهت امور اطلاع رسانی، درج در بانک اطلاعاتی، اطلاع رسانی به بازدید کنندگان  و ....) تا پایان نمایشگاه و جهت نمایشگاههای سالهای آتی مورد استفاده قرار خواهد گرفت، لازم است تا اطلاعات درخواستی بصورت صحیح، دقیق و کامل در فرم درج شود. مسئولیت عدم مطابقت اطلاعات درج شده در فرم ثبت نام اینترنتی با مشخصات شرکت بعهده خود شرکت کنندگان خواهد بود ."

در صورتیکه کد کاربری و گذر واژه را با  فونت فارسی دریافت نموده اید، لازم است برای سهولت و امکان  ورود به کنترل پنل ابتدا کد کاربری و گذر واژه را به فونت لاتین تبدیل نمائید.
کد خبر 46b80588c0864d918ba8b9070648e4b6

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =