کشف برنج شرکت بازرگانی خرید دولتی در انبارهای شهر ری

حدود ۳۰۰ تن برنج پاکستانی باسماتی و حدود ۹ تن برنج طارم کشت دوم ایرانی در انبار شهر ری کشف شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی به همراه جمشیدی معاون اجرایی تعزیرات دادستان شهرری در راستای تشدید نظارت موثر و مستمر در بازار ماه مبارک رمضان و کنترل قیمت اقلام و کالاهای اساسی از انبارهای شهرری به صورت سرزده بازدید کردند.

سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی در این بازدید سرزده که به منظور امتناع از عرضه محصول انجام شد، گفت: با توجه به دستور روز گذشته به تمام شهرستان‌های کشور و مراکز استانی مبنی بر تشدید نظارت بر بازار برنج و کالاهای اساسی جهت بررسی انبارها و عمده‌فروشی‌های کشور، بر اساس یک گزارش مردمی متوجه شدیم در یکی از انبارهای شهرری کالاهای ایرانی شرکت بازرگانی خرید دولتی و کالاهای تجار آزاد وجود دارد.

امرالهی با بیان اینکه بررسی‌های بیشتر در ارتباط با حجم کالاهای خرید دولتی در این انبار در حال انجام است، اظهار کرد: بعضی از کالاهای خرید دولتی بیش از ۴ ماه در این انبار وجود دارد.

وی ادامه داد: حدود ۳۰۰ تن برنج پاکستانی باسماتی و حدود ۹ تن برنج طارم کشت دوم ایرانی در این انبار کشف شده است.

سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی در پایان به تخلفات صورت گرفته اشاره کرد و گفت: حتما با متخلفین مرتکب سه تخلف احتکار، قاچاق کالا و عدم عرضه به شبکه داخلی، به جد برخورد تعزیراتی صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/

کد خبر 52459

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =