قیمت های جدید ذرت، جو و کنجاله سویا در سامانه بازارگاه اعلام شد

کشاورزی> اقتصادغذا - معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در نامه ای قیمت های جدید ذرت، جو و کنجاله سویا در سامانه بازارگاه را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادغذا «فود پرس»، عباس عسکرزاده معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در نامه ای به ربانی زاده مشاور وزیر، رییس قرارگاه رصدخانه کشاورزی و سرپرست مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات قیمت های جدید ذرت، جو و کنجاله سویا در سامانه بازارگاه را به شرح زیر اعلام کرد.

جناب آقای ربانی‌زاده
مشاور محترم وزیر، رییس قرارگاه رصدخانه کشاورزی و سرپرست مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات
موضوع: اعلام قیمت ذرت، جو و کنجاله سویا در سامانه بازارگاه


سلام‌علیکم
احتراما، با عنایت به مردمی‌سازی و اصلاح سیاست ارز ترجیحی و ضرورت تامین به موقع نهاده‌های موردنیاز دام و طیور کشور و همچنین تغییرات جهانی قیمت این کالاها، ضروری است فرایند تعیین قیمت‌ها در سامانه به‌گونه‌ای انجام پذیرد که خللی در فراینده تامین نهاده‌ها اتفاق نیافتد. لذا باتوجه به تعیین و اعلام سقف قیمت فروش نهاده‌های ذرت، جو و کنجاله سویا در مبادی ورودی به شرح زیر، مقتضی است ترتیبی اتخاذ گردد تا قیمت جدید این نهاده‌ها در سامانه بازارگاه نهاده‌های کشاورزی اعمال گردد.

شرح

ذرت

جو

کنجاله سویا

سقف قیمت فروش نهاده در مبادی ورودی(ریال/کیلوگرم)

۱۱۳۰۰۰

۱۱۳۰۰۰

۱۶۳۰۰۰


 

کد خبر 52639

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 3
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • محمدرضا IR ۱۳:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
    6 1
    خب مگه ارزبرنداشتین قیمت دستوری هم ازلبنیات بردارین چراباز دولت داره قیمت گذاری میکنه به لبنیات بخدا یک کیلو کنسانتره۱۵۰۰۰تومن درمیادعلوفه بماند