۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات به دامداران و مرغداران اختصاص داده شد

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس گفت:۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات دولتی برای دامداران و مرغداران در کشور از اختصاص یافته است.

حجت الاسلام احد آزادیخواه نماینده مردم شهرستان ملایر  گفت: این شهرستان محور تولید شیر و گوشت در استان همدان است  و دغدغه اصلی پس از اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها، جوجه‌ریزی بود که مشکلی در دوره سه ماهی گذشته گزارش نشده است.

او گفت: در هر دوره حدود ۱۳۰ میلیون قطعه جوجه‌ریزی در کشور نیاز بازار است که با اقدام به موقع شرکت پشتیبانی امور دام و تولیدکنندگان مشکلی در این زمینه وجو ندارد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: شهرستان ملایر در جذب اختصاص ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات دولت برای دامداران و مرغداران خوب عمل کرد.

آزادیخواه نقش اثرگذار و راهبردی اتاق بازرگانی را در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی و تقویت این تعامل مهم بیان کرد و گفت: اتاق بازرگانی یک ظرفیت مهم برای استان همدان و شهرستان ملایر است.

او همچنین خواستار تشکیل کمیته دام پروری در اتاق بازرگانی ملایر شد و گفت: مدل شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی باید در این شهرستان نیز اجرایی شود تا تعامل نظام‌مندی بین دولت و بخش خصوصی ایجادشود.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
کد خبر 53010

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =