رازقی جهرمی رئیس اتاق مشترک ایران و عمان شد+ ترکیب و آراء

اقتصادغذا - مجمع عمومی به طور فوق العاده اتاق مشترک ایران و عمان روز جاری با دستور جلسه برگزاری انتخابات هیات رییسه دور سوم اتاق مشترک ایران و عمان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادغذا «فود پرس»و به نقل از روابط عمومی اتاق مشترک ایران و عمان، در ابتدای جلسه، گزارش تفریغ بودجه و صورت های مالی حسابرسی شده ۸ ماهه و گزارش عملکرد ۵ ساله دور دوم هیات رییسه اتاق مشترک قرایت شد سپس هییت رییسه مجمع جلسه تعیین شدند. آقای ضرابی به عنوان رییس جلسه، اقایان معصومی و شریف به عنوان نظار جلسه و خانم محمدی بعنوان منشی جلسه انتخاب شدند.

سپس انتخابات با حضور ۱۰۵ عضو اتاق مشترک و با حضور ۱۰ کاندیدا، برگزار و اعضای اصلی اتاق مشترک به ترتیب ارا، به شرح زیر انتخاب شدند:
۱. اقای جمال رازقی با ۸۴ رای
۲. خانم شهلا عموری با ۷۹ رای
۳. اقای محمد ابراهیم علوی با ۷۰ رای
۴. اقای محمدامین صباغی زاده با ۶۶ رای
۵. اقای حمیدرضا صالحی با ۶۵ رای
۶. اقای احمد شیرزادیان با ۶۲ رای
۷. اقای حمیدرضا متقاعدی با ۵۲ رای 

و اعضای علی البدل به شرح ذیل انتخاب شدند:
۱. اقای علی اصغر بیگی با ۵۰ رای
۲. اقای شهرام پور زارع با ۳۰ رای

در ادامه انتخابات رییس و نواب رییس دور سوم اتاق مشترک برگزار و افراد زیر به عنوان هیات رییسه جدید اتاق مشترک انتخاب شدند:
۱. اقای جمال رازقی رییس
۲. اقای محمدامین صباغی زاده نایب رییس اول
۳. خانم شهلا عموری نایب رییس دوم
۴. اقای سید محمدابراهیم علوی خزانه دار
۵. اقای حمیدرضا صالحی عضو ناظر بر امور کمیسیونها

تجلیل از خدمات ۱۰ ساله مهندس محسن ضرابی

 همزمان با برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده اتاق مشترک، اعضائ این اتاق که برای انتخابات دور جدید رئیس و هیات رئیسه، در اتاق ایران گردهم آمده بودند از مهندس محسن ضرابی رئیس اتاق مشترک که بعد از حدود ۱۰سال خدمت در این مجموعه که از نامزدی برای این دوره خودداری کرده بود تجلیل کردند.

 در این جلسه مهندس ضرابی ضمن برشمردن اقدامات انجام شده در طی سالهای مدیریتش گفت :آنچه باعث توفیق این مجموعه شده است همدلی و یک صدایی اعضا و هیئت رئیسه اتاق مشترک بوده است.
 ضرابی حرکت بر مدار قانون و تلاش برای گره‌گشایی از فعالان اقتصادی این حوزه را هدف این اتاق مشترک دانست که هر ساله  منسجم‌تر، قدم هایش را رو به جلو برداشت . 
 رئیس اتاق مشترک ایران و عمان گفت اگر زیر ساخت های اقتصادی بین دو کشور ایجاد شده و حجم مبادلات در مدت ده سال ده برابر شده  حاصل تعامل سازنده‌ای است که با مجموعه‌های مختلف خصوصی و دولتی در ایران و عمان داشته ایم.
وی گفت اتاق مشترک اثبات کرد در صورت انجام کار کارشناسی ، شناسایی موانع و مشکلات ، تدبیر و برنامه ریزی دقیق و همدلی و همراهی دولت ، بخش خصوصی می‌تواند در صحنه بین المللی نقش آفرینی نماید . 
 گفتنی است در این جلسه  دبیر کل اتاق  مشترک بطور خلاصه اقدامات انجام شده توسط اتاق مشترک را تشریح کرد.
 تعدادی از  اعضای اتاق مشترک حاضر در مجمع نیز ضمن ابراز رضایت از عملکرد آقای ضرابی از تلاش های شبانه روزی وی تقدیر نموده و خواستار بهره مندی از تجربیات وی شدند
پیش از آغاز رسمی  مجمع اعضا اتاق مشترک ایران و عمان به احترام خدمات ۱۰ ساله مهندس ضرابی ایستاده یک دقیقه وی را مورد تشویق قرار دادند

کد خبر 53657

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =