گروه زر با اتکا به توان دانش بنیان جوانان، بازیگر جهانی بخش تولید شد +فیلم

معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور در بازدید از مجتمع عظیم صنعتی پژوهشی زر، این گروه را حاصل تلفیق طراحی زیبا، هنر و مهندسی تمام و کمال مرتضی سلطانی، اعضای هیات مدیره و کارکنان این گروه دانست.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا «فود پرس»،دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی در سفر به استان البرز ضمن بازدید از پالایشگاه غلات زر شامل شرکتهای تولیدی دانش بنیان و فرآوری نشاسته، شرکت های زرگرین، زرفروکتوز و مجتمع عظیم کانفکشنری زرکام گفت: گروه زر با حرکت بالنده و شتابان به سمت پیشرفت و ارزش آفرینی در آینده بسیار نزدیک یک افتخار ملی و جهانی در سطح برندهای مطرح خواهد بود.
معاون رئیس جمهور ادامه داد: برای ارج نهادن به عزت، همت و تلاش دکتر سلطانی بنیانگذار گروه زر، اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان ؛ از این مجموعه بی نظیر، بازدید کردم.
دکتر دهقانی فیروزآبادی همچنین با اشاره به ویژگی های استان البرز، افزود: این استان دارای نیروهای نخبه و توانمند و ظرفیت های بالای اقتصادی است که باید از این ظرفیت ها بیشتر استفاده شود.
وی ادامه داد: پیشران اقتصاد واقعی در هر کشوری بخش خصوصی خودساخته ای است که کاملا تجربه میدان داری را در یک کشور دارد.
معاون رییس جمهور اظهار داشت: برای توسعه اقتصاد دانش بنیان، باید از ظرفیت های بخش خصوصی و نخبگان این بخش، بهره گرفته شود.
بنیانگذار و رییس هیات مدیره گروه صنعتی پژوهشی زر نیز در این بازدید گفت: تولید، یعنی مشکل و هر کسی که ادبیات تولید را نمی داند و آمادگی پذیرفتن مشکل در حوزه تولید را ندارد وقت خود را تلف می کند و منابع ملی را از بین می برد.
مرتضی سلطانی افزود: همه جای دنیا، تولید یعنی مشکل و این موضوع مختص سرزمین ما نیست و باید با توکل به خدا، کار گروهی و امید به آینده، مزیتهای نسبی ایران را که در دنیا بی نظیر است عملیاتی کنیم و به افق بلندی که آرزوی من است، برسیم.
او خاطرنشان کرد: ایجاد و توسعه مجموعه گروه زر را با افتخار مدیون " شهید حججی ها " می دانم، این شهدای عزیز که برای امنیت همه، جان خود را از دست دادند، الگو و ذخایر معنوی و انسانی کشور هستند.

کد خبر 53915

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =