۰ نفر
۸ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۳
برکناری سلاح‌ورزی ابلاغ شد

براساس مصوبه آخرین جلسه شورای عالی نظارت بر اتاق بازرگانی، ‌ صنایع، معادن و کشاورزی ایران، ‌برکناری حسین سلاح‌ورزی از ریاست این اتاق ابلاغ شد.

به گزارش ایرنا، ‌دبیر شورای عالی نظارت بر اتاق ایران در ابلاغیه‌ای که روز یکشنبه هفتم آبان جاری صادر شد، صورتجلسه مصوبه شورای مذکور را به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برای اجرا ابلاغ کرده است.

بر اساس این مصوبه که به امضای اکثریت اعضای شورا رسیده است، اتاق ایران مکلف شده است در راستای اجرای مصوبه مذکور، اقدامات لازم را برای برگزاری دوباره انتخابات با قید فوریت به انجام رسانده و نتیجه را به دبیرخانه منعکس کنند.

به گزارش ایرنا، ‌جلسه شورای عالی نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی ایران یکم آبان ماه برگزار شد و طبق تصمیم اعضا، حسین سلاح‌ورزی که به طور غیرقانونی به ریاست اتاق بازرگانی رسیده بود، برکنار شد.

سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی به عنوان عضو شورای عالی نظارت بر اتاق بازرگانی پیش از برکناری سلاح ورزی اعلام کرد که با توجه به تخلفات صورت گرفته در برگزاری انتخابات اتاق بازرگانی ایران، نظر دولت معطوف به رفع ابهامات انتخابات خرداد ماه است، از این رو دعوت‌نامه‌ای برای اعضا به منظور رسیدگی به موضوع تخلفات انتخابات ارسال شده است.

اواخر خرداد ماه انتخابات هیات رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران برگزار شد و «حسین سلاح‌ورزی» به طور غیرقانونی به عنوان رئیس این اتاق انتخاب شد.

کد خبر 54375

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • CA ۲۲:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۸
    0 0
    جالب این است که شما بعنوان معدود خبرگزای خصوص اینقدر با آب وتاب برکناری اقای خاندوزی را مطرح میکنید وانهم با نوشته عجیب با تکرار درج « انتخاب غیر قانونی » این یک بی احترامی به کلیه اعضا اطاق ایران بوده چه حقی دولت دارد مثل انتخابات مجلس در مورد بخش خصوصی بخواهد برای انتخابات داوطلبین را تائید صلاحیت بکند از شما بعید است این همه هیاهو این احتمال داده میشود که شما از داوطلب خاصی حمایت میکنید فقط منتظر هستم اکر تغییری توسط دولت بی افتد و بخواهد رئیس بعدی راهم رد صلاحیت بکند باز شما به جهت خواهید افتاد