مرتعداران برای اخذ شناسه یکتا اقدام کنند

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران از مرتعداران استان درخواست کرد تا برای ثبت مشخصات در سامانه سمطا و اخذ شناسه یکتا به اداره کل منابع طبیعی استان و یا شهرستان‌ها مراجعه کنند.

به گزارش  پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، رضا بیانی اظهار داشت، با توجه به ممنوعیت هرگونه اقدامی در راستای ارائه خدمات به مرتعداران خارج از سامانه سمطا، برای اخذ شناسه یکتا  جهت تثبیت شغل مرتعداری و برای ارائه خدمات الکترونیکی و برخط و شفاف به بهره‌برداران، از کلیه مرتع‌داران تقاضا می‌شود جهت ثبت اطلاعات خود در سامانه سمطا به اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران و یا ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان‌های تابعه مراجعه کنند.

وی افزود: مدارک مورد نیاز در هنگام مراجعه تصویر کارت ملی مرتعدار و ارائه شماره تلفن همراه و ثابت و آدرس محل سکونت ایشان است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران خاطرنشان کرد: با ثبت اطلاعات در سامانه سمطا، امکان دریافت خدمات الکترونیکی شامل اخذ شناسه یکتا جهت تثبیت شغل مرتعداری، تمدید پروانه چرای دام، اصلاح سوابق ممیزی دامداران، مشاهده سوابق و وضعیت پروانه و اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه‌های مرتبط با مراتع فراهم خواهد شد./ تسنیم

کد خبر 55004

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =