صنایع غذایی> مدیر‌عامل شرکت دماوند  با بیان اینکه شرکت متبوعش تائیدیه سلامت سازمان غذا و دارو رابه دست آورده است گفت: دوباره به صدر حوزه آب آشامیدنی بسته بندی باز می گردیم.

مدیر‌عامل شرکت دماوند ضمن قدردانی از حمایت‌های مسئولان سازمان غذا و دارو از شرکت متبوعش در جهت ارائه محصولات با کیفیت اظهار داشت: این شرکت با قدمتی بیش از 40 سال،  به‌عنوان بنیان‌گذار صنعت آب آشامیدنی بسته‌بندی ایران می خواهد  با ارائه محصولاتی مطابق با ضوابط داخلی و بین‌المللی و با بالاترین کیفیت  ممکن جایگاه خویش را در صدر این صنعت به‌دست آورد.

میشل راسکائو همچنین با اشاره به روز آمد بودن تکنولوژی و توانمندیهای شرکت دماوند در طول سالیان اخیر،  گریزی هم به خط تولید کارخانه اش زد و گفت: بالا نگه‌داشتن کیفیت محصول جهت مصرف مشتری مهمترین عامل این به روز بودن است.

وی همچنین با بیان اینکه شرکت فرانسوی Danone به‌عنوان سرمایه‌گذار اصلی دماوند، می‌کوشد محصولات خود را با بهره‌گیری از تکنولوژیهای مدرن، تولید کند به آزمایشگاه‌های پیشرفته کارخانه آب آشامیدنی دماوند نیز پرداخت و تصریح کرد: آزمایشگاه‌های بررسی کیفی آب بسته‌بندی کارخانه دماوند از جمله مجهزترین  دستگاههای کنترل  می باشند به طوری که در این آزمایشگاه‌  طی 50 مرحله آزمایش کیفی روزانه، 124 فاکتور بر روی تمامی محصولات بررسی می گردد.

مدیر‌عامل شرکت دماوند همچنین اضافه کرد: تولید محصولات دماوند با بهره‌گیری از سیستم میکروفیلتراسیون پیشرفته با عبور از شش مرحله مختلف، تولید می‌شود.

راسکائو در پایان  با تاکید بر اینکه محصولات کارخانه دماوند پس از انجام اصلاحات مورد نظر، تائیدیه سلامت سازمان غذا و دارو را نیز به دست آورده است  خاطر نشان کرد: مدیرکل نظارت بر فرآورده‌های غذایی سازمان غذا و دارو و برخی  از مدیران ارشد این سازمان در آینده بسیار نزدیک از کارخانه آب دماوند بازدید خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری سازمان غذا و دارو و اعلام روابط‌عمومی این سازمان، نتیجه آزمایش‌های صورت گرفته حاکی از آن است که آب های آشامیدنی بسته بندی ،شرکت دماوند از صحت و سلامت کافی برخوردار بوده و مصرف کنندگان می توانند با آسودگی خاطر از این محصولات استفاده نمایند.

منبع:Ifdona
کد خبر 732ffd521b2a42e38a1bd3a7a4421bc0

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =