کشاورزی> رئیس شورای رقابت گفت: وزارت جهاد کشاروزی مدعی است دو شرکت دولتی فقط ۱۳۰ میلیون دلار جهت واردات نهاده های دامی دریافت کرده‌اند و رانت دو میلیارد دلاری در کار نبوده است.


رضا شیوا در رابطه با وضعیت پرونده اعطای امتیاز وزارت جهاد کشاورزی به دو شرکت دولتی که در دستور کار این شورا قرار گرفته بود، اظهار داشت: در روند بررسی این پرونده آقای توکلی نماینده مجلس و نماینده وزارت جهاد کشاورزی در جلساتی شرکت و ادله هایی را مطرح کردند.

 وی با بیان اینکه قرار شد احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به همراه نماینده وزیر جهاد کشاورزی مستندات خود را به شورا ارائه دهند، گفت: در این جلسات نماینده وزارت جهادکشاروزی مدعی بود که رانت  دو میلیارد دلاری در کار نبوده و این دو شرکت فقط 130 میلیون دلار جهت واردات نهاده های دامی دریافت کرده‌اند.

 رئیس شورای رقابت اضافه کرد: قرار است این هفته مستندات این پرونده را بررسی و در نهایت تصمیم نهایی را اتخاذ کنیم.

به گزارش تسنیم، از بهمن سال گذشته آقای توکلی نماینده مردم تهران درباره رانت دو میلیارد دلاری در واردات نهاده های دامی در دو شرکت وابسته به وزارت جهاد کشاورزی مطالبی مطرح کرد و بعد از آن این موضوع در رسانه ها منعکس شد و در دو نامه با امضای 15 و 7 نماینده به رئیس جمهور ارائه شد.


منبع:تسنیم
کد خبر 85a2d0e981a942889ba527a3a7b5668d

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =