صنایع غذایی> تک ماکارون با هدف کمک در دو بخش استعدادیابی ورزشی و آموزش تغذیه سالم بصورت تخصصی پای به عرصه ورزش نهاده است .

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا «فود پرس»، تغذیه سالم نقش بسیار مهمی در روند رشد جسمی و ذهنی ورزشکاران دارد و بر همین اساس باشگاه‌ها و مربیان باید شرایط برنامه ریزی تغذیه سالم را برای بازیکنان خود فراهم آورده و اهمیت این مهم را برای خانواده‌ها آشکار سازند.انواع محصولات فراسودمند تک ماکارون کاربرد بسیار مفیدی در تغذیه ورزشکاران سنین پایه و سنین رشد دارد.
لزوم استعدایابی ورزشی در سنین پایه ، انتخاب ورزش اصلی متناسب با جسم کودکان ، پرداختن به ورزشهای پایه و مکمل ورزش اصلی و برنامه ریزی تغذیه مناسب و سالم از فاکتورهای اصلی مسیر قهرمانی یک ورزشکار است که متاسفانه این مسیر در باشگاههای ایران کمتر مورد توجه قرار گرفته است .
تک ماکارون با توجه به نقش اجتماعی خود و بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته ، توسعه تخصصی ورزش تکواندو  و بسکتبال در سنین پایه را در اولویت قرار داده است و  تولید محصولات فراسودمند به این هدف کمک خواهد کرد.
از دغدغه های اصلی خانواده ها در خصوص فرزندان خود ، شیب رشد ذهنی و قدی فرزندان است و با توجه به اینکه در دو ورزش المپیکی تکواندو و بسکتبال علوم فیزیک و ریاضیات نقش مهمی دارد ، پیشرفت در این ورزشها علاوه بر کمک در رشد قدی ، رشد ذهنی را نیز در بر خواهد داشت.
 تک ماکارون در سال اول با تشکیل یک تیم تکواندو نونهالان پسر در دسته برتر کشوری و یک تیم مینی بسکتبال در لیگ استان تهران با هدف آشنایی جامعه ورزش با برنامه های آتی باشگاه تک ماکارون در این لیگ حاضر شد و با توجه به علمی بودن برنامه های مد نظر ، بهیچ عنوان بدنبال رقابتهای فشرده و قهرمانی نیستیم . در آینده ای نزدیک از طریق سایت رسمی شرکت تک ماکارون، مجموعه مقالاتی در این خصوص تهیه و در اختیار خانواده ورزش قرار خواهد گرفت.کد خبر 8af202e5195d41faadafde7118884e8d

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =