صنایع غذایی> اقتصادغذا- در پی انتشار فیلمی حاوی تخلف اشخاصی طی فرآیند توزیع یکی از محصولات شرکت «کاله» این شرکت اطلاعیه ای را صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادغذا «فودپرس»، متن کامل اطلاعیه شرکت لبنیات «کاله» به شرح زیر است:


همراهان عزیز صفحه کاله‌برند و مصرف‌کنندگان محصولات کاله در سراسر کشور

پیرامون انتشار فیلمی حاوی تخلف اشخاصی طی فرآیند توزیع محصولات به اطلاع می‌رساند، مراتب توسط تیم‌های ذ یربط در حال پیگیری است.

طبق صلاحدید مراجع قانونی ذی‌صلاح، اظهارنظر قطعی به پس از زمان شناسایی متخلفان و ریشه‌یابی علت وقوع تخلف موکول شده است.

بدیهی است که برخورد حقوقی و قانونی با متخلفین در اولویت امور جاری تیم‌ها و نفرات مربوطه قرار گرفته است. 

با تشکر از همراهی و نگاه تیزبین شما

توضیح پلیس درباره ویدیوی کامیون شیر در تهران / دستگیری ۳ متخلف

همچنین به دنبال انتشار ویدیویی از یک خودروی حمل شیر در فضای مجازی، رییس پلیس فتای تهران بزرگ توضیحاتی را در این خصوص ارائه و از دستگیری سه تن در رابطه با این موضوع خبر داد.

سرهنگ داود معظمی گودرزی در گفت‌وگو با ایسنا، دراین باره گفت: پس از انتشار ویدویی از یک خودروی حمل لبنیات در فضای مجازی که در آن افرادی مشغول ترکیب آب با محتویات شیر داخل ظروف بودند، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس فتا قرار گرفت و در جریان آن ساعاتی بعد سرنخ هایی از این افراد به دست آمد.

وی با بیان اینکه در جریان تحقیقات اولیه مشخص شد هر ۳ نفر از عوامل توزیع شیر در سطح شهر تهران بودند، گفت: این افراد با حکم قضایی بازداشت و در جریان اظهارات خود مدعی شدند که  تمام بطری های شیر محصولات مرجوعی و تاریخ گذشته بوده و آنان قصد داشته اند با اضافه کردن اب به آنها و افزایش تعداد بطری ها از شرکت تولید این محصولات سوءاستفاده کنند و قصدی برای فروش آن به مردم نداشتند.

 گودرزی با بیان اینکه در تحقیقات انجام شده مشخص شد که هیچکدام از این بطری های پر شده در بین شهروندان توزیع نشده بود، گفت: تحقیقات تکمیلی در این خصوص همچنان ادامه دارد.

کد خبر a9e3f0fd915742daa436e3f7e5335686

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =