۰ نفر
۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۵
مواد غذایی> رییس انجمن صنفی پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی گفت: عده‌ای کلاهبردار با ارسال پیامک به مردم، اقدام به فروش گوشت مرغ به اصطلاح "مرغ ارگانیک" به قیمت کیلویی 12 هزار تومان کرده‌اند که البته نظارت دستگاه‌های متولی باید تشدید شوود تا دیگر شاهد چنین سودجویی‌هایی نباشیم.

محمد یوسفی اظهار کرد: در بازار مرغ مسئولان باید بیش از پیش نظارت کنند و با متخلفان شدیدتر از گذشته برخورد کنند تا دیگر کلاهبرداران نتوانند با پیامک مردم را فریب دهند و گوشت مرغ را به نام "ارگانیک" کیلویی 12 هزار تومان بفروشند.

وی افزود: جالب‌تر اینکه این کلاهبرداران بدون هیچ شماره تماس و آدرسی تنها به مردم پیامک می‌دهند و مردم با ارسال عدد مورد نظر آن‌ها، محصول را در منزل خود تحویل می‌گیرند. در حالی که هر محصول و فرآورده خام دامی در صورتی اجازه عرضه به بازار را دارد که مورد تایید سازمان دامپزشکی قرار گرفته باشد؛ بنابراین هر گونه ادعایی مبنی بر "ارگانیک بودن گوشت مرغ" بدون تایید سازمان دامپزشکی ارزشی ندارد.

رییس انجمن صنفی پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی تصریح کرد: اینکه هر فروشنده‌ای قیمت گوشت مرغ را می‌تواند بسته به میل خود و منطقه‌ای که در آن کار می‌کند، تعیین کند نشان‌دهنده نبود نظارت کافی بر بازار گوشت مرغ است که دستگاه‌های متولی باید نظارت خود را بر بازار تشدید و با متخلفان برخورد جدی کنند تا دیگر شاهد چنین سودجویی‌هایی نباشیم.


منبع:ایسنا
کد خبر ad3f06fc499b4ac79767f9d3a9c64eba

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =