در دیدار دو جانبه معاون وزیر کشاورزی با نماینده فائو اولویت همکاری های دو جانبه ایران و سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد بررسی شد.


به گزارش خبرگزاری کشاورزی ایران از وزارت جهادکشاورزی، سرج ناکوزی نماینده سازمان فائو در ایران با حضور در محل وزرات جهادکشاورزی با عبدالمهدی بخشنده معاون امور برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار بخشنده با تشریح سیاست ها و برنامه های دولت جمهوری اسلامی ایران در توسعه کشاورزی، رئوس اولویت های همکاری دو جانبه با فائو را در زیربخش های کشاورزی به ویژه آب و خاک و صنایع،جنگل ها، مراتع و آبخیزداری، تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، باغبانی، زراعت و شیلات ایران برشمرد.

ناکوزی با اشاره به جایگاه مهم ایران به عنوان یکی از اعضای موثر فائو، ضمن ارائه گزارشی از پروژه های در دست اجرا در ایران، پیشنهادهای فائو را برای ارتقا سطح همکاری ها و تقویت دفتر نمایندگی فائو در ایران، ارائه کرد.
همچنین مقرر شد؛ در دی ماه امسال گروهی از مشاوران فنی و عملیاتی از دفتر مرکزی فائو با عزیمت به کشورمان با مقامات ذیربط وزارت جهادکشاورزی در خصوص جزییات برنامه جامع همکاری های دو جانبه مذاکرات و توافقات لازم را صورت دهند.
کد خبر b5a753f41b53474c817891c560836b79

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =