مواد غذایی> رییس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان ماکارونی ایران گفت: با هماهنگی صورت گرفته با شرکت بازرگانی دولتی ایران به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان انواع ماکارونی به صورت ویژه و با حداقل ۱۰ درصد تخفیف در سراسر کشور عرضه می‌شود.

مرتضی سلطانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم  اظهار کرد: به منظور رفاه حال مصرف کنندگان و روزه داران و طبق هماهنگی های انجام شده با شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، فروش ویژه ماکارونی از هفته آینده و تا آخر ماه مبارک رمضان در فروشگاه های زنجیره ای  سراسر کشور انجام می شود.

وی با بیان اینکه صنعت ماکارونی در سه سال اخیر هیچگونه افزایش قیمتی نداشته است افزود: فروش ویژه ماکارونی در سراسر کشور و حداقل با 10 درصد تخفیف  انجام می شود.

سلطانی افزود: هیچگونه محدودیتی در عرضه ماکارونی در سراسر کشور وجود ندارد و طبق هماهنگی های  انجام شده برخی اقلام به صورت گسترده و با تخفیفات بیشتری در فروشگاه های زنجیره ای عرضه خواهد شد.

بنابراین گزارش یزدان سیف مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران نیز روز گذشته در نشست خبری اظهار کرده بود که برای ایام ماه مبارک رمضان 30 هزار تن شکر ، ده هزار تن روغن نباتی و 20 هزار تن ماکارونی در فروشگاههای زنجیره ای با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار و تخفیفات صنفی عرضه می شود .
کد خبر bf2cd11b053f4c4eaf9971c80e0f3a73

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =