۰ نفر
۲۹ دی ۱۳۹۴ - ۰۵:۳۳
مواد غذایی> شعبه شهرک غرب رستوران کی‌اف‌سی حلال با حکم دیوان عدالت اداری فک پلمب شد.

به‌گزارش تسنیم، دیوان عدالت اداری با توجه به مستندات ارائه شده توسط مدیرعامل شرکت کی‌اف‌سی حلال رأی به بازگشایی این رستوران در غرب تهران داد.

کی‌اف‌سی شعبه شهرک غرب از شب دهم آبان ماه امسال به‌صورت رسمی کار خود را شروع کرد اما دو روز بعد و در دوازدهم آبان ماه، از سوی نیروی انتظامی پلمب و تابلوی زرد رنگی با این مضمون روی آن نصب شد: «تا اطلاع ثانوی تعطیل می‌باشد».

این اقدام در پی آن صورت گرفت که گزارش‌هایی مبنی بر ارتباط این رستوران با KFC آمریکا منتشر شد.

عباس پازوکی مدیرعامل رستوران زنجیره‌ای کی‌اف‌سی حلال ساعتی پس از پلمب این رستوران به تسنیم گفته بود: پلمب کی‌اف‌سی حلال ناشی از سوء تفاهم است و این رستوران هیچ ارتباطی با کی‌اف‌سی آمریکا ندارد و با بِرَند «کی‌اف‌سی ایرانیان» به ثبت رسیده و دارای مجوّز فعالیت است.

وی افزود: ما متعلق به برندی با عنوان کی‌اف‌سی حلال هستیم که مربوط به ترکیه می‌شود و متعلق به مسلمانان و بازار هدفش کشورهای اسلامی است و از ایرانیان مسلمان و شیعه در آن سهامدار هستند و در حقیقت رقیب کی‌اف‌سی آمریکا هستیم.

مدیرعامل کی‌اف‌سی حلال پس از تأیید مجوّز فعالیتش از سوی فاضلی رئیس اتاق اصناف، موضوع را در دیوان عدالت اداری مطرح کرد که این دیوان مستندات وی را مورد بررسی قرار داد.

دیوان عدالت اداری در نهایت روز 22 دی ماه جاری با تایید آمریکایی نبودن کی اف سی حلال رای به فک پلمب و بازگشایی شعبه این رستوران در غرب تهران داد و این مجموعه فعالیت خود را از سر گرفت.
کد خبر c41fd55c42984a6087705b6f7eab7efa

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =