۰ نفر
۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۳
«پان پینا» نانوایی سنتی است در دل روستای «آلگاتوسین» که حالا تولیدکننده یکی از گران‌قیمت‌ترین نان‌های دنیاست. این نان کاملاً معمولی است اما به همراه گَرد طلای خوراکی عرضه می‌شود و قیمت آن 150 دلار است.

تمام موادی که نان را درست می‌کند آرد و سبوس و کمی آب به همراه موادی است که خمیر را به بهترین شکل درست کند و در هیچ جای دنیا این مواد به یکدیگر تفاوت ندارد اما یک نانوایی اسپانیایی همین نان را با کمی طلا ترکیب کرده است.

«پان پینا» نانوایی سنتی است در دل روستای «آلگاتوسین» که حالا تولیدکننده یکی از گران‌قیمت‌ترین نان‌های دنیاست. این نان کاملاً معمولی است اما به همراه گَرد طلای خوراکی عرضه می‌شود و قیمت 150 دلار، معادل تقریباً 500 هزار تومان را دارد.

صاحب این نانوایی می‌گوید زمانی که گران‌ترین قهوه دنیا را دیده است که در همان منطقه درست می‌شود، تصمیم گرفت تا نام و نشانی برای خود دست و پا کند و به همین دلیل به سراغ گران‌ترین نان دنیا رفت.

این نانوا می‌گوید از گرد طلا درون نان و هم به بر روی آن استفاده شده است. وی همچنین اظهار کرد این قیمت بالا و گردهای براق فایده‌ای به نان اضافه نکرده و طعم آن نیز تغییر نکرده است.

منبع:باشگاه خبرنگاران
کد خبر e887d5df403245959bb290b1928ca78f

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =