مواد غذایی غیراستاندارد در نمایشگاه بهاره تهران توسط بازرسان شناسایی و نسبت به جمع‌آوری این محصولات به غرفه‌داران هشدار داده شده است که در صورت عدم تمکین، اقدامات قانونی علیه آنها انجام می‌شود.

به گزارش ایسنا، دور اول برپایی نمایشگاه‌های بهاره در پنج نقطه تهران از یازدهم اسفندماه سال جاری آغاز شد و پس از ۱۰ روز به پایان رسید. پس از آن دور دوم این نمایشگاه‌ها در دو نقطه مصلی و حکیمیه از تاریخ بیست‌وسوم اسفندماه سال جاری آغاز و پس از پنج روز در تاریخ بیست‌وهشتم به پایان می‌رسد.

حدود ۱۰۰۰ غرفه در نمایشگاه بهاره تهران مشغول به فعالیت هستند که حدود ۳۰۵ غرفه آن مواد غذایی عرضه می‌کنند که سلامت محصولات عرضه شده از مهم‌ترین مواردی است که در ارتباط با خریداران باید به آن توجه داشت.

بازرسان سازمان استاندارد مواد غذایی غیراستاندارد عرضه شده نظیر گلاب، چای، خرما، قند و شکر، انواع کنسرو، شیرینی آردی قنادی، برنج، ماکارونی، روغن کنجد و روغن زیتون را در غرفه‌های مربوطه شناسایی کرده و به غرفه‌داران در خصوص جمع‌آوری آن اخطار داده‌اند.

علاوه بر این به غرفه‌داران نمایشگاه بهاره تهران اعلام شده در صورت عدم تمکین نسبت به رعایت اخطارها و جمع‌آوری محصولات اعلام شده اقدامات قانونی علیه آنها صورت می‌گیرد.

همچنین از شهروندان درخواست شده به بهانه ارزان بودن قیمت برخی محصولات کالاهای غیراستاندارد را خریداری نکنند و در صورت هرگونه تخلف مراتب را از طریق سامانه تلفنی ۱۵۱۷ به اداره کل استاندارد استان تهران اطلاع دهند.
کد خبر 0d7b2a7d53564667a51f3b5ad66de046

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =