۰ نفر
۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۸
اگرنمی‌توانید شغل خود را ترک کنید می‌توانید کاری انجام دهید که به سلامتی شما لطمه وارد نشود.

به گزارش شفا آنلاین، ما همیشه از مضرات پشت میزنشینی و کارهایی که باید به صورت ساکن و برای مدت زیاد انجام بدهیم شنیده ایم. وقتی که شما نمی‌توانید شغل خود را ترک کنید می‌توانید کاری انجام دهید که به سلامتی شما لطمه وارد نشود. خوردن چیزهای مفید و به موقع باعث می‌شود بر مضرات کار غلبه کنید. در اینجا به تعدادی از موادی که می‌توانند به شما کمک کنند اشاره می‌شود:

گردو: تحقیقات جدید نشان می‌دهد که گردو آنتی‌اکسیدان بیشتری نسبت به بادام زمینی،پسته یا بقیه خشکبار دارد.به طور کلی خشکبار باعث کاهش ریسک بیماری‌های قلبی می‌شود. محققان خوردن 7 گردو در روز را توصیه می‌کنند.

چای سبز: پلیفنولز، یکی از اجزای چای سبز به عنوان یک ترمیم‌کننده دی ان ای شناخته می‌شود و سیستم بدنی را بهبود می‌بخشد.تحقیقات حاکی از آن است که چای سبز می تواند خطر سرطان هایی مانند: پروستات و پوست را نیز کاهش دهد.

پاپ کرن (ذرت بو داده): اگر شما بخواهید لیستی از تنقلات مفید را جمع آوری کنید مسلما پاپ کرن در صدر این لیست قرار دارد. این محصول به عنوان معدنی ازفیبر و آنتی اکسیدانها معروف است. اگر شما بتوانید پاپ کرن خود را با یک ماده معدنی مانند نمک درست کنید بهترین پاپ کرن را در اختیار خواهید داشت.

شکلات تلخ: این ماده خوراکی نیز حاوی پلیفنولز که آنتی اکسیدان بسیار قوی میباشد است. مطالعات نشان می دهد که خوردن یک تخته شکلات تلخ در روز می تواند فشار خون را به حالت متعادل در بیاورد. کافیین، دیگر جز شکلات تلخ نیز حاوی مواد مغذی بسیاری است.

میوه: میوه نه تنها باعث از بین رفتن گرسنگی کاذب شما می‌شود بلکه ویتامین ها و مواد مغذی مورد نیاز بدن شما را نیز تامین می‌کند. شما می‌توانید سیب،موز،پرتغال و هر میوه دیگر را انتخاب کنید. اما هر روز مطمئن شوید که با خود مقداری میوه به سر کار می‌برید.
کد خبر 1836fdf65894431bacdec5bbeab84fcd

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =