رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: ریاست همزمان محمد نهاوندیان بر اتاق بازرگانی و دفتر رئیس جمهور باید بررسی شود که آیا مشکل قانونی وجود دارد یا خیر.

به گزارش فارس، غلامرضا مصباحی مقدم عضو جامعه روحانیت مبارز در جمع خبرنگاران و در پاسخ به  پرسشی مبنی بر ممنوعیت دو شغله بودن محمد نهاوندیان و ریاست همزمان وی بر اتاق بازرگانی و دفتر رئیس جمهور گفت: من قبلا هم گفته بودم که این مورد باید بررسی شود که آیا مشکل قانونی وجود دارد یا خیر.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در واکنش به اینکه گفته می‌شود دولت در عرصه اقتصادی کند عمل می‌کند نیز گفت: دولت در ابتدای مسیر خود است، بنابراین به زمان نیاز دارد؛ همه باید برای ارتقاء اقتصاد کشور به دولت کمک کنند.

کد خبر 25135

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • عباس وطن پرور ۱۳:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۵
    5 0
    یقین داشته باشید اگر آقای دکتر نهاوندیان ایمان داشت که در پست ریاست دفتر ریاست جمهوری ماندگار هستند یقینا از اتاق بازرگانی ایران میرفتند ، ولی خودشان میدانند که به هزار و یک علت وابستگی های جناحی و فکری ایشان در آنجا دوامی حتی در کوتاه مدت هم نخواهند داشت برای همین اتاق را برای آینده خود حفظ کرده اند و خود میدانند که داشتن دو شغل حاکمیتی نقض قانون است بخصوص که داشتن کرسی بخش خصوصی و دولتی جمع ضدین است و باید آقای نهاوندیان اتاق را به بخش خصوصی وانهد