وزیرصنعت،معدن و تجارت،با صدورحکمی عباس قبادی، را به عنوان معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران" ابقا و منصوب کرد.

 به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران، وزیر صنعت، معدن و تجارت طی حکمی عباس قبادی را در سمت معاون وزیر و مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ابقا کرد. بر این اساس، این اقدام با استناد به صورت جلسه مجمع عمومی عادی بطورفوق العاده 18 آبان ماه و با توجه به شایستگی، تعهد، دانش و تجربه وی انجام شد.

متن حکم به شرح زیر است:‌

با استناد به صورت جلسه مجمع عمومی عادی بطورفوق العاده مورخ 18/8/1392 و نظر به مراتب شایستگی، تعهد، دانش و تجربه ارزشمنـد جنابعالی به موجـب این حکم به عنوان« معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل»شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران منصوب می شوید تا ضمن بهره‌گیری از توان مدیریتی همه اعضای هئیت مدیره، در چارچوب مفاد اساسنامه، موضوع فعالیت شرکت و سیاستهای ابلاغی معاونت توسعه بازرگانی داخلی در جهت حفظ تعادل و تنظیم بازار با تکیه بر تولید داخلی، حصول اطمینان از تأمین به‌هنگام و کم هزینه کالاهای اساسی و... نسبت به هدایت و مدیریت شرکت در جهت پیشبرد و ساماندهی تصدیگری دولت در زمینه تامین کالاهای اساس و تنظیم بازار تهیه، تدارک و نگهداری، خرید و فروش، توزیع کالاهای اساسی، حساس و ضروری و همچنین مدیریت سهام در شرکتهای زیرمجموعه اقدام نمایید.

امید است درپرتو عنایات خداوندبزرگ، تلاش و پیگری مجدانه، درانجام وظایف محوله موفق باشید.

بر اساس این گزارش،  مهندس قبادی از سال 1390 تا کنون در این سمت مشغول خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده‌است.

کد خبر 25894

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =