مواد غذایی> مدیرکل استاندارد استان تهران با تاکید بر قاطعیت این اداره کل در برخورد با متخلفین حوزه سلامت و ایمنی مردم، از توقیف مقادیر زیادی فراورده غذایی غیر استاندارد ، در مهرماه خبر داد.

به گزارش اداره‌کل استاندارد استان تهران، در جریان بازرسی‌های بازرسان استاندارد از مراکز تولید و عرضه فراورده‌های غذایی ، بیش از 4500 عدد کیک کاکائویی با نام تجارتی زربان فام و فورنی در واحدهای تولیدی در اسلامشهر و شهرک صنعتی عباس آباد ، به دلیل نداشتن مجوز استاندارد ، توقیف شد. در جریان این بازرسی‌ها همچنین ، 4هزار عدد دوغ و ماست با برند بادیه به دلیل تولید در زمان ابطال پروانه و جعل علامت استاندارد توقیف شد. همچنین حدود هفت هزار بسته چای سبز با نام تجارتی نیوشا توقیف شد.

بیات در ادامه افزود : در جلسات کمیته علایم مهرماه این اداره کل ، کارشناسان غذایی پس از بررسی پرونده‌های این واحدها برای فراورده‌های قند کله شکسته در بسته‌بندی سلوفان با نام تجارتی قند عسلی ، آرد گندم با نام تجارتی آرد پوئینگ ، همبرگر 30درصد گوشت قرمز – همبرگر 74-60 درصد گوشت قرمز – همبرگر 95-75 در صد گوشت قرمز با نام تجارتی زرگوشت ، سرکه تقطیری در بسته بندی ظروف پلی اتیلن با نام‌های تجارتی دادلی – گلدست- ونوش اگین ، نکتار زغال‌اخته –آب زرشک در بسته بندی PET با نام تجارتی می‌ماس ، خامه طعم‌دار ( خامه عسل) در بسته‌بندی ظروف پلی استایرن با نام تجارتی به تک ، پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری صادر کردند.

کد خبر 3be5df86ff254f2f90ce0c7a50a45caf

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =