مواد غذایی> قیمت شکر در بازارهای بین‌المللی کاهش داشته است و به نظر می‌رسد بعد از آنکه قیمت این محصول برای تحویل در ماه ژوئن در بازار شیکاگو 0.9 درصد کاهش داشت و به سطح 12.28 سنت به ازای هر پوند رسید، می‌توان ادعا کرد شکر وارد دامنه کاهشی شده است.

به گزارش سایت اگری‌مانی، قیمت شکر در بازارهای بین‌المللی کاهش داشته است و به نظر می‌رسد بعد از آنکه قیمت این محصول برای تحویل در ماه ژوئن در بازار شیکاگو 0.9 درصد کاهش داشت و به سطح 12.28 سنت به ازای هر پوند رسید می‌توان ادعا کرد شکر وارد دامنه کاهشی شده است.

موسسه مرکس اسکپترون اعلام کرده است چشم‌انداز تولید شکر در مناطق مرکزی برزیل افزایش داشته است. این اعلام پس از رخ داد آن که گروه صنعتی یونیکا (تولیدکننده شکر در برزیل) در گزارش ماه آوریل خود اعلام کرد میزان تولید نیشکر در برزیل -که به عنوان مواد اولیه در تولید شکر به کار می‌رود- افزایش داشته است.

آنها اعلام کردند، با افزایش برداشت نیشکر تولید شکر بیشتری خواهیم داشت.

از سوی دیگر بازار شکر از جانب هند نیز تهدید می‌شود. از آن روی که افزایش ارزش دلار نسبت به روپیه احتمال ورود شکر هندی به بازار جهانی را افزایش داده است. پیش‌بینی می‌شود تولید شکر هند در سال جاری بیش از نیاز داخلی این کشور باشد.

قیمت شکر سفید در بازار‌های بین‌المللی برای تحویل در ماه آگوست نیز 0.2 درصد کاهش داشت و به سطح 367 دلار در هر تن رسید.

منبع:اقتصاد نیوز
کد خبر 4507d82bf74a44b0b21a6d9b9cface6f

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =