۰ نفر
۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۶
رئیس سابق هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایان کارخانجات ماکارونی ایران از افزایش ۵۰ درصدی قیمت ماکارونی خبر داد و گفت که قیمت‌های جدید تقریبا از اوایل ماه رمضان اعمال شده است.

مهدی آثاریان در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه قیمت ماکارونی بر مبنای بسته‌های ۷۰۰ گرمی تعیین می‌شود، قیمت هر بسته ماکارونی ۷۰۰ گرمی را ۷۸۰۰ تومان اعلام کرد و گفت: این در حالی است که قیمت این محصول در سال گذشته ۵۲۰۰ تومان بود.

این عضو کانون صنایع غذایی ایران، مهم‌ترین دلیل افزایش قیمت ماکارونی را افزایش قیمت گندم عنوان کرد و گفت که قیمت هر کیلو گندم از ۱۸۰۰ به ۲۸۰۰ تومان رسیده است.

آثاریان همچنین در پاسخ به این‌که چرا قیمت‌های جدید هنوز در سامانه ۱۲۴ اعلام نشده است؟ اظهار کرد: بعد از انجام هماهنگی‌های لازم با سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، قیمت‌ها در این سامانه هم به روز می‌شود.

لازم به ذکر است که در ابتدا این گفت‌وگو با مهدی آثاریان به عنوان رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایان کارخانجات ماکارونی ایران منتشر شد اما پس از ارسال خبر، این عنوان طی تماس مصاحبه‌شونده با ایسنا، به عنوان رئیس سابق هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایان کارخانجات ماکارونی ایران اصلاح شد.
کد خبر 777971438b5d480b80703414c9ecf22c

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =