مواد غذایی> معاون شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه در حال حاضر قیمت گوشت قرمز در بازار مصرف خیلی بالا نیست گفت: در صورتی که روند افزایش قیمت این محصول ادامه داشته باشد، شرکت پشتبانی امور دام برای تنظیم بازار اقدام به توزیع گوشت قرمز منجمد می‌کند.

عباس والوزی اظهار کرد: در حال حاضر قیمت گوشت قرمز در بازار مصرف  خیلی بالا نیست اما در صورتی که در روزهای آینده این روند افزایش قیمت ادامه داشته باشد، شرکت پشتیبانی امور دام برای تنظیم بازار اقدام به توزیع گوشت قرمز منجمد خواهد کرد.

وی در اتباط با نرخ  و حجم عرضه گوشت قرمز منجمد دولتی گفت: محدودیتی برای حجم عرضه این محصول وجود ندارد و به هر میزانی نیاز باشد ما برای تنظیم بازار ورود می‌کنیم، اما قیمت دقیق این محصول در زمان عرضه مشخص می‌شود.

علیرضا ولی مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام اخیرا قیمت هرکیلوگرم گوشت منجمد را  18 هزار و 500 تومان و مکان عرضه آن را فروشگاه های زنجیره ای و سازمان میادین میوه و تره بار اعلام کرد.

گفتنی است، این گوشت قرمز منجمد از ذخایر شرکت پشتیبانی امور دام بوده و به منظور تنظیم بازار و کاهش قیمت این محصول در کشور توزیع می‌شود.

بنابراین گزارش درحال حاضر قیمت هر کیلوگرم گوشت شقه گوسفندی و لاشه گوساله در بازار تا 35 هزار تومان بالا رفته و در مقایسه با ماه گذشته حدود 5 هزار تومان افزایش را تجربه کرده است و لازم است که مسئولان مربوطه عملکردی سریع و اثر گذار در این ارتباط داشته باشند.

منبع:تسنیم
کد خبر 7e8ee703e43b4a63b8b186fe04d2f100

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =