مواد غذایی> عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح کارت هوشمند غذایی، گفت: پخته تر شدن این طرح نیازمند بررسی و کار میدانی است.

احمد توکلی به نامه 6 نماینده به رئیس جمهور مبنی بر ارائه کارت هوشمند غذایی به نیازمندان جامعه، افزود: این طرح در حد پیشنهاد بوده است و هنوز جزئیات و چگونگی آن مشخص نیست.

توکلی ادامه داد: باید زوایا و ابعاد مختلف این طرح مورد بررسی قرار گیرد تا با کمترین اشکال در جامعه اجرایی شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز مشخص نیست که چند میلیون ایرانی نیازمند کارت هوشمند غذایی هستند.

وی همچنین در بخش دیگری از صحبت های خود به موضوع تحقیق و تفحص های مختلف مجلس اشاره کرد و افزود: گزارش تحقیق و تفحص به صورت محرمانه نیست و گزارش آن در مجلس ارائه می شود.

توکلی تصریح کرد: جزئیات و بخش های مختلف تحقیق و تفحص نیز در اختیار دانشجویان و محققان نیز قرار می گیرد.

جعفر قادری دیگر عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نیز در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی میزان، گفت: برای اجرای این طرح نیازمند اطلاعات دقیق هستیم و هنوز در حد پیشنهاد و طرح است.

گفتنی است به دنبال افزایش قیمت نان و تک نرخی شدن بنزین، طی هفته های اخیر خبری مبنی اجرای طرح کارت هوشمند غذایی در رسانه ها منتشر شد که 6 نماینده مجلس با ارسال نامه به رئیس جمهور از وی خواستند به گروه‌های کم درآمد سهمیه غذایی اختصاص دهد که اسامی احمد توکلی، الیاس نادران، غلامرضا مصباحی مقدم، محمدرضا پورابراهیمی، جعفر قادری و محمدمهدی مفتح در این نامه به چشم می خورد.

منبع:میزان
کد خبر ba6ceb79787b46e9b4ac50b03c569fac

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =