صنایع غذایی> اقتصاد غذا - نخستین جلسه هیات مدیره خانه صنعت و معدن و تجارت جوانان استان تهران در دوره جدید به منظور تعیین ارکان هیات مدیره و دبیر جدید برگزار شد و مهدی زاهدی اول به نمایندگی از صنایع غذایی به عنوان رییس هیات مدیره انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا «فود پرس»،  در این جلسه که تمامی اعضای هیات مدیره و بازرس منتخب حضور داشتند مهدی زاهدی اول بعنوان رئیس هیات مدیره، سید مرتضی آقا میری بعنوان نایب رئیس اول، کوروش رحمانی فرد بعنوان نایب رئیس دوم، احسان پیری بعنوان خزانه دار و محمد مهدی مومن زاده بعنوان دبیر انتخاب شدند.

بنا بر این گزارش در ابتدای این جلسه سید علی صدری، رئیس هیات امنای خانه صنعت و معدن جوانان ضمن تقدیر از حضور پر رنگ فعالان جوان اقتصادی در تشکلها و به ویژه در خانه صنعت و معدن و تجارت استانها خاطر نشان کرد: حضور در تشکلهای موجود در کشور و توسعه ارتباطات میان فعالان بخش خصوصی و تعامل با دولت مردان را میتوان یکی از دستاوردهای اصلی این نوع تشکلها عنوان کرد.

وی افزود: امید است هیات مدیره جدید خانه صنعت و معدن و تجارت جوانان تهران در سایه همدلی و تلاش برای استفاده حداکثری از پتانسیلهای اعضا بتواند طی سه سال آینده عملکرد قابل قبولی را داشته باشد.

رئیس هیات امنای خانه صنعت معدن و تجارت ایران همچنین اعلام کرد: هیات امنای خانه، آمادگی کامل دارد تا تمامی امکانات، ارتباطات و پتانسیلهای موجود را در اختیار هیات مدیره و خانه صنعت و معدن و تجارت تهران قراردهد وی همکاری و تعامل با سایر تشکلها را یکی از عوامل موفقیت هیات مدیره جدید دانست و تصریح کرد: در سایه تعامل و هم افزایی با سایر تشکلها می توان توان بخش خصوصی را برای همکاری و تعامل با سایر بخشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی به حداکثر رساند.


کد خبر c79ecb71640642808e4c4ae7d9283228

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • عباس حاجى زاده ۱۲:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۹
    0 0
    جناب آقاى زاهدى تبريك عرض مى كنم اميدكه موفق وسربلندباشيد