اقتصاد غذا - معاون اول رییس جمهور روز گذشته بصورت سرزده از کارخانجات سام الکترونیک بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا«فودپرس»، طی این بازدید مهندس اسحاق جهانگیری، که خود سابقه مدیریت صنعتی در بالاترین رده ها را دارد، ضمن بررسی روند و مدلهای تولیدی، گزارشاتی مبنی بر افزایش تولید طی سال جاری و سرمایه گذاری برای افزایش تولیدات را از مدیرعامل این شرکت دریافت نمود. 

براساس گزارشات ارائه شده، این شرکت تمام مساعی خود را در راه بومی سازی گام به گام تولیدات همزمان با انتقال تکنولوژی از سامسونگ الکترونیک بعنوان بزرگترین شرکت الکترونیک جهانی بکار بسته است. تمرکز اصلی سام الکترونیک تولید همزمان با سایر کشورهای جهان و دسترسی به بازارهای صادراتی با حمایت سامسونگ الکترونیک است.

طی این بازدید سرزده، بخشهای مختلف شرکت مورد بازدید قرار گرفت که مهندس جهانگیری، ضمن ابراز رضایت از تولید نزدیک به 2500 شغل مستقیم در این کارخانه و مجموعه های تولیدی سامسونگ در ایران، راهکارهایی برای استفاده حداکثری از پتانسیل بازارهای منطقه ارائه نمود.

طی این گزارشات بیان شد که سام‌ الكترونيك خود را در آستانه مسيري میداند كه پايان آن مي‌تواند تبديل این صنعت در کشور به قطب منطقه‌اي توليد پيشرفته و ارزآوري براي كشور از اين رهگذر باشد.


کد خبر ce08db0e16a14ece9f9da3f6636b9314

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =