۰ نفر
۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۳
غذا و تغذیه> یک متخصص دیابت گفت: باید روزانه 6 تا 8 لیوان آب و مایعات مصرف کرد.تجربه نشان داده که این کار به روند لاغری کمک زیادی می‌‎‌کند.

مهیار خسروشاهی در ارتباط با رژیم غذایی سالم اظهارداشت: برای تحقق رژیم مناسب فرد باید آب و مایعات بیشتری را در طی روز بنوشد. 
 
وی راهکارهای غیر دارویی کاهش فشار خون را تشریح کرد و گفت: رژیم غذایی که باعث محافظت فرد از بیماری‌های قلبی شده و بهترین راه درمان دیابت است، در پایین نگه داشتن فشار خون کمک می‌کند.
 
متخصص دیابت  در مورد اینکه چگونه می‌توان بدون استفاده از دارو فشار خون را کاهش داد، گفت: همان نوع رژیم غذایی که باعث محافظت فرد از بیماری‌های قلبی شده و نیز بهترین راه درمان دیابت است، در پایین نگه داشتن فشار خون کمک خواهد کرد. 
 
 خسروشاهی ادامه داد: یک رژیم سالم دارای میزان پایین چربی به خصوص چربی حیوانی و میزان متعادل کربوهیدرات با فیبر بالا عدس و لوبیا و سبزیجات است. همچنین پایین آوردن میزان پروتیین و نمک می‌تواند به کاهش فشار خون کمک کند. 
 
وی خاطر نشان کرد: انجام ورزش یکی از مهمترین مواردی به شمار رفته که برای سلامتی نیاز است و در کاهش استرش و فشار خون و چربی‌ها مؤثر واقع می‌شود. 
 
منبع: فارس 
کد خبر 1189bdd52f9343ec8e1d17f5c3bee1ce

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =