مواد غذایی> کمپانی "کوکاکولا" آبمیوه‌های جدید رانی را در پاکستان تولید و در این بازار عرضه کرده که کاملاً از میوه‌های طبیعی و تازه تولید شده و دانه‌های میوه موجود در آن حاکی از همین امر است.


 "کوکاکولا" در نظر دارد خطوط تولید جدیدی را در منطقه خاورمیانه و همچنین بازار آفریقای شمالی راه‌اندازی کند و در این مسیر نیز برنامه‌ریزی گسترده‌ای را انجام داده است.
این محصول جدید شامل تمام آبمیوه‌ها همچون پرتقال، هلو، آناناس، انبه و... می‌شود و حتی عصاره برخی از سبزیجات تازه خوراکی را نیز دربر می‌گیرد. در واقع این نوع آبمیوه‌های گیاهی دارای خواص درماین بوده و مشتریان بی‌شماری را به سوی خود جذب کرده است.

طرحی در رسانه های پاکستان به دنبال افزایش اقبال پاکستانی ها به نوشیدنی های کوکاکولاکمپانی "کوکاکولا" بیش از 30 سال پیش نخستین کارخانه خود را در عربستان سعودی راه‌اندازی کرده و هم‌اکنون با تولید این محصول جدید در پاکستان، حضور خود در این کشور را به تثبیت رسانده است.

طبق آمار به‌دست‌آمده تا پایان سال 2015 میلادی، کمپانی "کوکاکولا" بیش از 40 درصد بازار نوشیدنی و آبمیوه‌های سرد منطقه خاورمیانه را به تسخیر خود درمی‌آورد.


منبع:اقتصاد سبز
کد خبر 66f9e8a30570445fa8e047d96ade0e60

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =