مواد غذایی> دبیر ستاد تنظیم بازار در نشست امروز این ستاد، بیان کرد: گزارش خوبی از بازار محصولات پتروشیمی داشتیم که نشان از بازار با ثبات در این حوزه داشت.

عباس قبادی با بیان این مطلب، افزود: در جلسه ستاد تنظیم بازار، توزیع نهاده‌های دامی و بازار اقلام پروتئینی هم مورد بررسی قرار گرفت که از وضعیت مناسب این بازارها حکایت داشت.

ثبات نسبی بازار نسبت به هفته گذشته

وی با تاکید بر ثبات نسبی بازار نسبت به هفته گذشته، گفت: موضوع تخصیص ارز نیمایی با همراهی بانک مرکزی مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد که تا میزان مناسبی تامین ارز تجار بهبود پیدا کرده است.

روند ورود و خروج کالا در کشور بهبود یافته است

معاون بازرگانی داخلی وزیر صمت و دبیر ستاد تنظیم بازار، با بیان اینکه روند ورود و خروج کالا در کشور نیز بهبود پیدا کرده است، گفت: نتیجه مثبت این موضوع را در بازار شاهد هستیم.

بهبود فضای تولید داخل گوشت قرمز و کره و کاهش واردات آنها

قبادی اضافه کرد: میزان واردات گوشت قرمز و کره به طور چشمگیری کاهش پیدا کرده و این نشان از بهبود فضای تولید دارد.

وی همچنین ادامه داد: موضوع جوجه یک روزه نیز در جلسه ستاد تنظیم بازار، مورد ارزیابی قرار گرفت تا به ثبات قیمتی نسبی در این حوزه نیز برسیم.

انجام اقدامات لازم برای حفظ ثبات قیمت در بازار میوه شب عید

دبیر ستاد تنظیم بازار با تاکید بر اهمیت حفظ ثبات قیمت در بازار میوه شب عید، گفت: اقدامات لازم برای حفظ ثبات قیمت در بازار میوه شب عید فراهم شده و امیدوار هستیم مثل شب یلدا به خوبی از آن گذر کنیم.

منبع:شاتا

کد خبر 7652b06eadaa44fa9594cf8ed14dc65f

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =