سخنگوی آموزش و پرورش شر تهران به اعلام جزییات ارائه شیر در سطح مدارس شهر تهران پرداخت و گفت: سهمیه شیر برای هر دانش‌آموز 70 نوبت است که توزیع آن از هفته اول آذر آغاز و تا پایان سال تحصیلی ادامه می‌یابد.

مسعود ثقفی افزود: اعتبار مورد نیاز برای توزیع شیر در مدارس 350 میلیارد ریال است که بخشی از آن تامین شده است.

وی با بیان اینکه برای انتخاب شرکت توزیع‌کننده در سطح مدارس شهر تهران مناقصه‌ای برگزار شده که برنده آن طی روزهای آینده مشخص خواهد شد اظهار کرد: کلیه دانش‌آموزان دختر و پسر دوره ابتدایی و متوسطه اول، اعم از دولتی و غیردولتی مراکز کودکان بی‌سرپرست، پیش‌دبستانی‌های ضمیمه مدارس ابتدایی دولتی و کارکنان شاغل در این واحدها، جامعه هدف توزیع شیر در مدارس شهر تهران هستند.

سخنگوی آموزش و پرورش شر تهران اعلام کرد: امروز طی مراسمی در دبیرستان دخترانه فجر شاهد در منطقه 15 مراسم نمادین توزیع شیر با حضور مسوولان استانی و منطقه‌ای برگزار می‌شود. سعی می‌کنیم پس از مشخص شدن برنده مناقصه توزیع شیر در مدارس را از هفته اول آذرماه آغاز کنیم.

ثقفی ادامه داد: سهمیه شیر برای هر دانش‌آموز 70 نوبت است که امیدواریم این میزان تا قبل از سال پایان سال تحصیلی جاری توزیع شود.

وی درباره کیفیت شیرهای توزیعی اظهار کرد: شرکت‌ها تعهداتی درباره چربی شیر، بسته‌بندی، نی، لیوان و... را اعلام کردند و مشکلی در مورد کیفیت شیر مدارس نخواهیم داشت.

منبع:ایسنا
کد خبر 93cf33861c6f42fe9ceaf2350ca947f4

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =