صنایع غذایی> اقتصاد غذا - برنامه های جانبی اولین همایش بین المللی صنعت لبنیات ایران که 7 بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادغذا «فود پرس»، در نخستین همایش بین المللی صنعت لبنیات ایران چهار سمینار تخصصی و یک نشست  با حضور چهره های سرشناس بخش های مختلف برگزار می شود.

بنا بر این گزارش سمینار تخصصی قوانین مالیاتی ویژه صنایع لبنی  از ساعت 8 الی 10 صبح با حضور اسماعیل اسماعیلی مدیر کل امور مالیاتی استانها، سمینار تخصصی تجارت با کشور عراق  از ساعت 13 الی 15 با حضور رضا مونسان رییس اسبق کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق، سمینار چشم انداز صنعت بسته بندی در محصولات لبنی از ساعت 10 الی 12 با حضور حمیدرضا طاهری آشتیانی عضو شورای سیاست گذاری و کمیته تدوین صنعت چاپ و بسته بندی وزارت بهداشت و سازمان ملی استاندارد و سمینار ارزیابی منابع انسانی در شرایط بحرانی کسب و کار ایران از ساعت 8 الی 12 با حضور ایثار خدادادی مشاور سیستم های مدیریت منابع انسانی در بیش از 150 سازمان داخلی و خارجی در روز برگزاری همایش و به صورت تخصصی برگزار می شود.

همچنین نشست باورهای مردمی درباره کیفیت محصولات لبنی از ساعت 13 الی 15 به منظور پاسخگویی به سوالات و ابهامات مربوط به تولید و مصرف لبنیات از دیگر برنامه های جانبی این همایش است.

گفتنی است اولین همایش صنعت لبنیات ایران 7 بهمن ماه (ساعت 15 الی 21) با حضور مسئولان دولتی و فعالان حوزه صنعت لبنیات در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار می شود. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت همایش به آدرسdairyevent.ir مراجعه کنید.کد خبر bc3f5b440ffd42f089d3cea2dbc1370e

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =