صنایع غذایی> اقتصاد غذا - بانک کشاورزی و شرکت صنایع شیر ایران، روز یکشنبه 2 اسفند تفاهم نامه ای برای  توسعه همکاری های متقابل  امضا کردند.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا «فودپرس»، در این نشست دکتر مرتضی شهید زاده رییس هیات مدیره و مدیرعامل این بانک گسترش همکاری با  شرکت صنایع شیر ایران را مشارکت در  تحقق امنیت غذایی  کشور و موجب خرسندی دانست و گفت: ما در بانک کشاورزی معتقدیم  صنعتی فکر کردن، صنعتی کار کردن و صنعتی بودن  تنها راهی است که کشاورزی را به کسب و کاری سودده و دارای ارزش افزوده و امکان صادرات تبدیل می کند.

وی افزود: بانک کشاورزی به دلیل داشتن بدنه تخصصی قوی و  دسترسی انحصاری به سیستم Core banking ، توانایی پشتیبانی و ارائه خدمات از نخستین مراحل تولید تا جزیی ترین مراحل توزیع را دارد و به زودی از سامانه  الکترونیکی در این زمینه رونمایی خواهد شد.

در این جلسه همچنین علی رومی مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت صنایع شیر ایران ، با اشاره به سهولت همکاری با بانک کشاورزی به دلیل ماهیت تخصصی آن،  از امضای این تفاهم نامه و گسترش تعاملات با بانک کشاورزی اظهار خرسندی کرد .

شایان ذکر است بر اساس این قرارداد در صورت تجمع و رسوب حساب های بالغ بر 40 شرکت وابسته به شرکت صنایع شیر ایران در بانک کشاورزی، این بانک نسبت به ارائه تسهیلات رفاهی، خدمات مالی  ریالی، ارزی و الکترونیکی و پرداخت تسهیلات به این شرکت ها و کارکنان آن ها اقدام خواهد کرد.
کد خبر 295f665cf6b5496084f35ce4604c8225

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =