۰ نفر
۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۳
مجلس در روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هفته آینده جلسه علنی دارد که در مهم‌ترین بخش‌ها قرار است اظهارات وزیر بهداشت در مورد وجود روغن پالم در برخی محصولات لبنی در یکی از این جلسات مورد بررسی قرار گیرد.


به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری تسنیم، مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه، 30 شهریور و سه‌شنبه و چهارشنبه یکم و دوم مهر جلسه علنی دارد که در مهم‌ترین بخش‌ها

**ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه‌ اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم‌ و اصلاحات بعدی آن که یک‌ فوریت این طرح در جلسه علنی مورخ 3/8/1391 به تصویب رسیده است.

**گزارش کمیسیون تدوین‌ آئین‌نامه داخلی مجلس در مورد طرح اصلاح موادی از آئین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در مورد نحوه رسیدگی به طرح‌ها و لوایح قانونی که تقاضای تغییر دستور در جلسه علنی مورخ 5/6/1393 به تصویب رسیده است.

**گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد لایحه نحوه اجرای محکومیت‌های مالی که از سوی شورای نگهبان اعاده‌شده‌ است.

**گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد طرح اصلاح موادی از قانون تشکیل سازمان بازرسی کل کشور که از سوی شورای نگهبان اعاده شده است.

**گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مورد طرح نجات و احیای دریاچه‌ها و تالاب‌های کشور که یک‌ فوریت این طرح در جلسه علنی مورخ 28/8/1391 به تصویب رسیده است.

**گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه اجازه مشارکت جمهوری اسلامی ایران در افزایش سرمایه دور پنجم بانک توسعه اسلامی که در اجرای ماده 104 آئین‌نامه داخلی با اولویت در دستور قرار گرفته است.

**گزارش شور دوم کمیسیون انرژی در مورد طرح حمایت از صنعت برق کشور که در اجرای ماده 104 آئین‌نامه داخلی با اولویت در دستور قرار گرفته است.

**گزارش کمیسیون فرهنگی در مورد طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده که در اجرای ماده 104 آئین‌نامه داخلی با اولویت در دستور قرار گرفته است.

**گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح اصلاح بند (ج) ماده (178) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران که این طرح توسط شورای عالی استان‌ها ارائه شده و در اجرای ماده 104 آئین‌نامه داخلی با اولویت در دستور قرار گرفته است.

**گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح اصلاح بند (ز) ماده (44) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران که در اجرای ماده 104 آئین‌نامه داخلی با اولویت در دستور قرار گرفته است.

**گزارش‌کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد لایحه چگونگی تشکیل و نحوه رسیدگی هیئت‌های انضباطی نیروهای مسلح که در اجرای ماده 104 آئین‌نامه داخلی با اولویت در دستور قرار گرفته است.

**بررسی طرح دائمی شدن قانون اصلاح قانون بیمه اجباری مسوولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل شخص ثالث که در اجرای ماده  146 آئین‌نامه داخلی و بنا به تقاضای بیش از 10 تن از طراحان و در اجرای ماده 104 آئین‌نامه داخلی با اولویت در دستور قرار گرفته است.

**گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه تأسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی که در اجرای ماده 104 آئین‌نامه داخلی با اولویت در دستور قرار گرفته است.

**گزارش کمیسیون عمران در مورد طرح جلوگیری از پرداخت دموراژ (خسارت تأخیر) به کشتی‌ها که در اجرای ماده 104 آئین‌نامه داخلی با اولویت در دستور قرار گرفته است.

**گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح اصلاح تبصره (1) ماده (69) قانون تنظیم‌بخشی از مقررات مالی دولت که در اجرای ماده 104 آئین‌نامه داخلی با اولویت در دستور قرار گرفته است.

همچنین گزارش کمیسیون اصل نودم (90) قانون اساسی در مورد چگونگی اجرای مرحله اول قانون هدفمندسازی یارانه‌ها مصوب 23/10/1388 مجلس شورای اسلامی که از تاریخ 28/9/1389 تا 9/12/1392 و  در اجرای ماده 105 آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در دستور کار قرار گرفته است.

گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مورد اظهارات وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره شیر و ماست پرچرب و روغن پالم، در اجرای ماده 236 آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در دستور کار قرار گفته است.
کد خبر 97cf36d4faeb401585cdb0cf5e98e895

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =